Wpis z mikrobloga

Ludzie, zrozumcie w końcu, że mamy #!$%@? na aborcję. Moja matka jest 60+, moja babka jest 80+. One będą dokonywać aborcje? Moje kuzynki latają z jakimiś Oskarkami, niech Oskarki się o to martwią. A jak ty jesteś Oskarkiem to tym bardziej mam na ciebie wywalone. Ja przez ponad 30 lat nigdy nie widziałem cipy na żywo. Blackpill już dawno wszedł do mainstreamu. Wiemy jak wygląda sytuacja. Nie będę miał partnerki, żony ani nie zapłodnię kobiety. Nie mam 185+ cm, kwadratowej szczęki, #!$%@? barków ani siura 23 cm. Jestem dla kobiet niewidoczny. Tak samo temat aborcji jest dla mnie totalnie niewidoczny. W razie niebezpieczeństwa to ja będę rzucony na jakaś wojnę jak bydło albo wyrucha się mnie podatkami. Ja za kobiety ani ich prawa nie będę umierał. Niech mają sobie równe prawa, a jak im przeszkadza aborcja to niech nie rodzą. I tak nie rodzą i niezależnie czy jest aborcja (na zachodzie) czy jest zabroniona (w Polsce). Młode kobiet mają #!$%@? na rodzicielstwo, a temat aborcji używają jak jakąś kartę przetargową. To temat zastępczy.

SRAM NA TEMAT ABORCYJNY. Dla mnie może być nawet totalny zakaz aborcji. MAM NA TO #!$%@?. Więc przestańcie stosować ten argument jako argument antykonfederacyjny, bo zakaz aborcji jest dla mnie prokonfederacyjny.

Oddaję głos na Konfederację.

#przegryw #blackpill #polityka #konfederacja #rozowepaski
  • 18
@rysiekryszard: ale ty zrozum pajacu że aborcja to tylko wisienka na torcie

Jak ci Memcen zasadzi prywatną służbę zdrowia i szkolnictwo niczym w USA to zobaczysz. Tak samo żona Bosaka która jest na 1 z organizacji o inicjałach O L której imienia nie można wymawiać - oni chcieli wprowadzić nierozerwalność małżeństwa

To tylko początek jaki konserwy chcą wam zgotować. Pamiętajcie że skrajni lewacy chcą doić chłopów tak jak skrajni prawacy tylko
@rysiekryszard: Aha, czyli jeżeli tobie w życiu nie wyszło to już innym można #!$%@?łć życie bo masz #!$%@??

Konfa to na serio partia nieudaczników i odpadów społecznych. Niech już was tam wyślą na front i zabiorą telefony żeby takich gówien nie postować
Blackpill już dawno wszedł do mainstreamu. Wiemy jak wygląda sytuacja. Nie będę miał partnerki, żony ani nie zapłodnię kobiety. Nie mam 185+ cm, kwadratowej szczęki, #!$%@? barków ani siura 23 cm. Jestem dla kobiet niewidoczny.


@rysiekryszard: Widzę że blackpill wjechał zdecydowanie za mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)