Wpis z mikrobloga

Na wykopie zawsze była horda agitatorów Krula, sam kiedyś wierzyłem w to "wycięte z kontekstu" i że Krul miał co innego na myśli, ale dorosłem
Mają niby 14% poparcia a tutaj już większość wpisów to co powiedział gigant ekonomii, piwny potentat Memcen, miłośnik roSSji Daun lub kolega Macierewicza Korwin.
Reszta to Wołyń, dzbany które mają w dupie naszą historię i kraj nagle walczą o ekshumację ofiar z przed 80lat, gdzie byliście przed wojną? Czemu teraz?
Tyle pytań
A wiecie jak wielkimi hipokrytami jesteści? Już tłumaczę.
Tania siła robocza imigrantów ze wschodu to najlepsze co się przydarzyło naszej gospodarce od dekady a ten omnibus ekonomi Memcen i reszta najchętniej by ich odesłała na front
Gdzie tu logika?
Pomyślcie chwilę tęgie głowy, co się stanie jak wasze populistyczne misie jakimś cudem będą rządzić i spełnią swoje główne postulaty czyli likwidację podatków i deportacja imigrantów? Przecież ten #!$%@? by się zawalił
A taka słaba Polska jest na rękę roSSji i Niemcom, to wyraźnie wskazuje czego wy tak naprawdę chcecie, obrońcy ojczyzny
Żenada
#konfederacja #bekazkonfederacji #ukraina #rosja #polityka
  • 19
@alkoJezus:

Przy czym wojenna migracja z Ukrainy jest najlepszą z możliwych bo przyjeżdżały rodziny z dziećmi. Ci, którzy zostaną w Polsce dokładają do piramidy również od dołu.
Migracja zarobkowa z Azji dokłada tylko na środku, więc odwleka nieco w czasie #!$%@?ęcie ale zwiększa jego skutki.
Jestem gotów poświęcić gospodarke żeby doje*ać PiSowi i PO


@duzy240: już jeden poświecił gospodarkę. Jak dorośniesz to zrozumiesz że gospodarka, ekonomia>światopogląd.
Moze i bym zagłosował na memcena ale stawianie koscioła ponad wszystko gospodarkę to xd.
1. Likwidacja podatków? Nie no memcen sobie tak żartował.
2. Likwidacja ZUS? No tutaj tez zartował
3. 200 ustaw memcena? 5 rok sie przygotowują.
4. Brak sojuszu z PIS? Bosaczek juz powiedział że nie wyklucza niczego,
@alkoJezus

Wołyń, dzbany które mają w dupie naszą historię i kraj nagle walczą o ekshumację ofiar z przed 80lat, gdzie byliście przed wojną? Czemu teraz?


Oczywiście, że przed wojną też się mówiło o Wołyniu, tylko przed wojną nikomu piana z pyska nie leciała jak się wspomniało o ludobojstwie. Dzisiaj zaraz się zleca wykopki i zasrają wpis, że to było dawno, że ich nie obchodzi, że Polacy sami sobie winni, że Bandera nie
Pomyślcie chwilę tęgie głowy, co się stanie jak wasze populistyczne misie jakimś cudem będą rządzić i spełnią swoje główne postulaty


@alkoJezus: Oni zasluguja na to zeby zyc w tym panstwie, ktore im zgotuje koalicja PiS-Konfederacja. Tyle ze nawet nie beda wiedziec w jakiej sa dupie bo i tak beda wierzyc w propagande ze zachod sie wali bo LGBT i imigranci xD

Szkoda tylko normalnych ludzi
  • 0
@qwenti

@alkoJezus:

> Tania siła robocza imigrantów ze wschodu to najlepsze co się przydarzyło naszej gospodarce od dekady a ten omnibus ekonomi Memcen i reszta najchętniej by ich odesłała na fron


Tak było, nie zmyslam.


Eee, miszczu chłopskiego rozumu, przecież to że Memcen mówił dobrze o ukraincach a teraz z kolegami pod publiczkę udają sympatje z Rosja i boją się ukrainizacji kraju tylko potwierdza moje słowa że to hipokryci i populiści,
alkoJezus - @qwenti 
@alkoJezus: 
> Tania siła robocza imigrantów ze wschodu to najle...

źródło: temp_file949916472196359032

Pobierz
@nikifor:

@alkoJezus: O koorva, następny dzisiaj po @Jabby co kiedyś popierał Korwina ale z niego wyrósł i teraz odradza. Jakiś nowy skrypt z centrali przyszedł? Dzisiaj zniechęcanie na "nawróconego korwinistę"? xD


Wy macie coś nie tak z głową. Jak masz za dużo wolnego czasu to sprawdź sobie co tu wypisywałem 10 lat temu.