Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy jestem tak brzydki że mimo zarabiania około 25k ZERO KOBIET jest zainteresowanych moją osobą

A tak naprawdę to śpieszę z oświadczeniem, koniecznie dla świętego tagu - rodzice nigdy mi nie pomagali, wszystko zrobiłem sam, rodzina zawsze podcinała mi skrzydła twierdząc że nic co zaplanowałem się nie uda - tak więc czy to pretekst do bohatyra?


#przegryw #depresja #podrywajzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 27
  • Odpowiedz
@smutny_login: jeśli to dla ciebie tak ważne to przez rok pożyj bardzo oszczędnie a za odłożony hajs poumawiaj się na różne operajce plastyczne twarzy i essa
zobacz sobie jak wygląda np taka lewandowska a jak wygladala kiedys
nie ma brzydkich ludzi, sa tylko biedni
  • Odpowiedz
mimo zarabiania około 25k ZERO KOBIET jest zainteresowanych moją osobą

ale ja nie chcę wiązać się z materialistką.


@smutny_login: xD dobre sobie. jakby tak bylo to w ogole nie mialbys takich rozkmin i nie korelowalbys powodzenia z pieniedzmi xD pewnie ubierasz sie jak menel w sieciowkach typu cropp i w ogole nie dbasz o wyglad a pieniadze #!$%@? na przyziemne przyjemnosci jak gry stad brak powodzenia
  • Odpowiedz
@smutny_login:

1. Te 25k to twój przychód netto, dochód netto, czy kwota z FV z vatem? xD Bo to ładnie brzmi, ale realnie jeśli to jest brutto z uopa to zostaje ci 15 koła z hakiem średniomiesięcznie i to niestety nie jest żadne bogactwo xD Bogaty to jest ktoś kto robi bańkę dochodu netto rocznie

2. Jeśli mimo wszystko 25k masz już na czysto dla siebie to jesteś po prostu pierdołą,
  • Odpowiedz
To uczucie gdy jestem tak brzydki że mimo zarabiania około 25k ZERO KOBIET jest zainteresowanych moją osobą


@smutny_login: No i co w tym dziwnego? Próbujesz się dowartościować tym hajsem na siłę. Zarabiam 20k+ na rękę i nigdy nie dziwiłem się, że kobiety nie były mną zainteresowane, bo zwyczajnie jestem nieatrakcyjny. A takie zarobki specjalnie nie poprawiają twojej sytuacji, bo niby dlaczego miałyby?
  • Odpowiedz
operacje ortognatyczne (szczęka)


@MarteenVaanThomm: Wiesz, że każda operacja to ryzyko? Mnie 3 m-ce po ekstrakcji zatrzymanej ósemki wyszły takie powikłania, że musiałem w trybie pilnym na SOR. Chyba po takim doświadczeniu nie podjąłbym takiego ryzyka. Robienie sobie żuchwy chada to już dość poważna chirurgia twarzowo-szczękowa.O ile nie jest to operacja ratująca życie lub wyciągająca kogoś z jakiejś totalnie złej sytuacji, np. twarz po uszkodzeniu po wypadku to moim zdaniem nie warto.
  • Odpowiedz