Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy jestem tak brzydki że mimo zarabiania około 25k ZERO KOBIET jest zainteresowanych moją osobą

A tak naprawdę to śpieszę z oświadczeniem, koniecznie dla świętego tagu - rodzice nigdy mi nie pomagali, wszystko zrobiłem sam, rodzina zawsze podcinała mi skrzydła twierdząc że nic co zaplanowałem się nie uda - tak więc czy to pretekst do bohatyra?


#przegryw #depresja #podrywajzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 27
Ta, jakbyś zarabiał 25k, to byś miał bemke albo Audi na Tinderze, foty z Dubaju i konto na FB z członkostwem w grupie, że szukasz towarzyszki podróży do Portugali. Leciały by do Ciebie choćbyś był 3/10 by mieć foty na Insta. Z drogich hoteli, z drugiego samochodu i podróży.
@FedoraTyrone ja na jego miejscu nawet gdyby faktycznie ryj mial szpetny to z taką wypłata co miesiąc, odłożył bym sobie spokojnie 50k i zrobiłbym urlop życia lecąc do Tajlandii czy Filipin i był tam królem życia przez miesiąc czy dwa. Jestem tego pewien, że wróciłby do Polski bez narzekania, szczęśliwy z pustym workiem w mosznie (òóˇ)