Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#nieruchomosci #deweloper #mieszkanie

Ktoś, coś słyszał o Jakon Inwest? Może brał od nich mieszkanie? Jakieś opinie? Są skłonni do negocjacji ? Na otodom maja chyba z 5 stron mieszkań na osiedlu, które mnie interesuje, więc chyba zainteresowanie niewielkie i zastanawia mnie, czy można z nimi negocjować cenę.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Czy ktoś z osób zawiadujących tym tagiem może mi wyjaśnić dlaczego pojawia się u mnie taki komunikat? Muszę korzystać z TOR, żeby to napisać.

,,Sorry, you have been blocked
You are unable to access mirko.pro''
  • Odpowiedz