Wpis z mikrobloga

#gothic #returning
Mam problem z Gothic returning ten najnowszy. Zainstalowałem ale jak gram to poza miastem mam około 70 FPS a w miastach poniżej 30 (w Khorinis 15-20) nie mam jakiegoś starego kompa ale też nie za najnowszego ale bez przesady ????. Nie ma znaczenie czy w ustawieniach zmienię wszystko na max (detale zasięg widzenia na max czy rozdzielczość) czy ustawie wszystko na low jak przy "potato mode" nie ma to znaczenia cały czas te same fpsy
  • 12
@Uuroboros: Weź głupot nie gadaj, jeśli op gra na wersji New Balance, to ona ma już wszystko w sobie poinstalowane, uniony nie uniony i inne patche. Dogrywając jakieś patche na własną rękę, op może sobie tylko rozwalić grę.
@Mariusz1993 "Stary komp ale też nie za najnowszy" nie wiele mówi. Gerenalnie, musisz wziąć pod uwagę to, że sam Return dodaje sporo NPCów, zmienia tekstury, dodaje sporo nowych modeli, dużo roślinności, no i
@Mariusz1993: Też możesz wyłączyć w ustawieniach dx11 pod ctrl f11 dynamic lighting, ustaw je na 0 bo to chyba najwięcej zżera fps, jak będziesz w ciemnych lokacjach to włącz sobie.