Wpis z mikrobloga

@kuncfot: pasta o bałutach to pasta, ale spójrzmy na ten mem:
- rozkopane w #!$%@? - chyba nie można się nie zgodzić
- mpk w stanie rozkładu z jedną funkcjonujacą zajezdnią
- korki - oczywiście że tak, w wakacje mniej uciążliwe jak wszędzie, wróci wrzesień i wszyscy będziemy stać xD a od października jak wrócą studenci to nawet nie mówię
- brudno - no brudno, miasto jak już wydaje pieniądze na
  • Odpowiedz
@justkilling: rozkopane jest i będzie jak się dziesiątki lat nic nie robiło to tak teraz jest. Ani ulic ani kamienic nie remontowano od dziesiątków lat. Lumpenproletariat trzeba #!$%@?ć na obrzeża miasta do sojcjalów za złotówkę, niech żrą gruz albo zbierają grzyby i jagody, można też im dać tyle alkoholu żeby się zapili na śmierć. Kamienice odremontować, doprowadzić wode, co, gaz i wynająć tym co ich stać na takie miejsce.
  • Odpowiedz
@Noszebambosze: "Do 2023 r zakończymy wszystkie remonty. Przed nami ostatnia fala objazdów, zamkniętych skrzyżowań, zmian w kursowaniu autobusów i tramwajów. Kiedy skończymy, na wszystkie łódzkie osiedla i do centrum miasta dojedziemy komunikacją miejską w kwadrans."
HZ 25.02.2021

śmiesznie jest też dalej
"Drodzy łodzianie,
zaczynamy odliczanie. Do 2023 r zakończymy wszystkie wielkie remonty. Mamy 3 lata by dokończyć rewitalizację, wybudować tunel, przebudować wiadukty w południowej części miasta. Przed nami 36 miesięcy w
  • Odpowiedz
@justkilling do idealnych te remonty nie należą to prawda. opóźnienia są i będą, czy to papierów nie ma, czy pozwoleń czy pana Henia od koparki. ja też mam tego dosyć ale jak już sobie przejdę jakąś ulicą z pięknie zdobioną kamienicą, to ten #!$%@? przechodzi. Bo nie będę ukrywać, że kocham to miasto jak dziecko źle jak to śpiewała Coma w Deszczowej piosence ()
  • Odpowiedz
@Noszebambosze: ja codziennie mogę wjechać w miasto albo przez zakorkowaną niciarnianą, albo przez zakorkowaną narutowicza. Całe szczęście, że na koniec roku się przeprowadzam w mniej remontowe miejsce troche zdala od centrum, bo nie mam po prostu mentalnej siły na tracenie czasu na każdy ruch poza dom. Nie mam czasu zachwycać się tym co jest odnowione, a jeśli mam to jest go nieporównywalnie mniej niż tego zmarnowanego (°°
  • Odpowiedz