Wpis z mikrobloga

Petru widzę poczuł krew, jedna niezła debata, w której miał mocno uproszczone zadanie, bo nie należy do żadnej dużej partii, więc mógł mówić co chce. Ale to wystarczyło by znowu polubiły go neuropki (oraz Fogiel ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), teraz cały czas spamuje konfedracją, od czasu debaty 60% jego materiałów to właśnie takie ataki na Konfę xD

#polityka #konfederacja #neuropa #bekazlewactwa
Towarzysz_Pawulon - Petru widzę poczuł krew, jedna niezła debata, w której miał mocno...

źródło: temp_file8180180491254200147

Pobierz
  • 41
@Kupamilosci @shieldsup ogólnie to nie chodzi o to, że Patru popisał się czymś wybitnym, myślę że Mentzena zgubiła pewność siebie, myślał że Swetru walnie jakąś gafe znowu i będzie kolejna beka żeby się wypromować w necie

Tymczasem takie pytania w stylu co zrobić z ZUSem, to zadałby każdy, tylko normalnie Mentzen mógłby odpowiedzieć że to partia oponenta #!$%@?ła system emerytalny, albo wytykać socjalne obietnice wszystkich partii i nikt nie mógłby się przed
@grubson234567

Głownie korwinowcy. Atakowali go razem z pisem propagandowo, robili ustawki, zagłuszali, urządzali prowokacje, to jest teraz podziękowanie.


Tylko że to podziękowanie serio wg mnie tylko bardziej pomaga niż im szkodzi

ale w sumie co się dziwić że ich atakowali jak to dwie najbardziej wolnorynkowe partie

zandberg też jechał po lewicy czy jak to sié tam wtedy nazywało i dzięki niemu PiS wygrał wybory wtedy
@Pleb12 interesowałem się od wyborów prezydenckich w 2015, wcześniej to tylko jako gówniak rosłem w nienawiści do Tuska przy tej walce z kibicami i narodowcami, aferze podsłuchowej gdzie wyrywali laptopa i zakazem sprzedaży drożdżówek w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale pamiętam te cyrki z Nowoczesną i sondażami, do dziś mi zapadł w głowie jeden gdzie przegonili nawet pis xD a potem była ta zadyma z Ryszardem i
@massejferguson @KotBojowy

oj neuropki, to nawet kuce miały tyle godności by odwrócić się od Wiplera gdy ten #!$%@?ł hajs ze składek, a Petru postawił własnym wyborcom kloca na klatę, gdy ci stali w mrozie pod sejmem i popieracie dziś nawet jego, bo widzicie że zupełnie nic rosnącej w sondażach konfy nie jest w stanie zatrzymać ¯_(ツ)_/¯