Aktywne Wpisy
Urynowyurynator +20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

janeeyrie +20
Dobra mirki, mam ostatnio taką głupią rozkminę, bo niby nie wolno mówić "masło maślane", bo to błąd językowy, tautologia itp. Ale już "oliwa z oliwek" jest nagle okej i nikt się nawet nie zająknie. Przecież to jest bez sensu.
#kiciochpyta #heheszki
#kiciochpyta #heheszki





Szukam mieszkania i znalazlem jedno ktore pasuje mi tak w 90%, tylko jest jedno ale - mieszkanie znajduje sie na ostatnim 7 pietrze i jest narozne. Jest to nowe budownictwo, budynek z 2018 roku. Wielu moich znajomych mieszkajcych w wielkiej plycie mowilo mi, ze nie braliby ostatniego pietro ani naroznego, bo moga byc problemy z przeciekajacym dachem i koszty ogrzania mieszkania naroznego sa wyzsze zima.
Ile jest w tym prawdy, czy w nowym budownictwie ten problem dalej wystepuje? Czy rzeczywiscie lepiej darowac sobie takie mieszkanie? Co myslicie?
#nieruchomosci
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Jeśli masz ogarniętego inspektora, który obejrzy mieszkanie pod lupą, to jeszcze pół biedy, ale wtedy i tak jest ryzyko, że coś przeoczy.
Osobna kwestia to 7 piętro, wyobraź sobie dygać góra-dół jeśli winda padnie. A te cholerstwa lubią się psuć.
──
@mirko_anonim: gdzie minusy?
Współczynniki LAF są to współczynniki wyrównawcze zużycia ciepła na ogrzewanie, uwzględniające niekorzystne, pod względem energetycznym, położenie lokalu mieszkalnego w bryle budynku. Stosuje się je w celu wyrównania ponoszonych kosztów za pobór energii cieplnej między mieszkańcami
#nieruchomosci