Wpis z mikrobloga

#blackpill #redpill #damskiprzegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Uwielbiam zero-jedynkową retorykę mężczyzn o sytuacji na rynku matrymonialnym. Zapominacie, że osobowości narcystyczne w dzisiejszych czasach rozkwitają jak nigdy wcześniej, czemu sprzyja anonimowość internetu i większych miast, i łatwość przemieszczania się. To tego typu ludzie są problemem, nie kobiety, nie chadowie, tylko osoby zaburzone, a robimy póki co słabą robotę w rozpoznawaniu i unieszkodliwianiu ich.
zbrodniaikawa - #blackpill #redpill #damskiprzegryw #logikarozowychpaskow #logikanieb...
  • 47
@Neeveermind: I tak i nie - jeśli ktoś 5 razy ukradnie mi rower, to tak - jestem naiwny jeśli kolejnym razem nie zabezpieczę się lepiej, albo nie sprawdzę czemu tak się dzieje. Niemniej jednak czy to to usprawiedliwia złodzieja? No nie. Dzieci też są naiwne, a jednak nikt nie dyskutuje z tym, że pedofilia powinna być surowo karana.

Związek romantyczny dwóch osób ze swojej natury powinien się charakteryzować szczerością i zaufaniem.
@zbrodnia_i_kawa: tylko aby była szczerość i zaufanie musza być jakiekolwiek przesłanki do tego. Życie to nie komedia romantyczna, że po toksycznym partnerze poznajesz swój ideał, który rozwiązuje wszystkie problemy w życiu.
Zgadzam się z tobą, że nie można wchodzić w związek z nastawieniem nadchodzących zdrad i kłamstw jednak wchodzimy w związek z osoba, która już poznaliśmy, i która pokazała nam w jakiś sposób, że może być tym kimś wyjątkowym. A może
@RyouNarushima: lol, nie. to jest dopiero srogi cope. Czerwone flagi, że ci utnie głowę, no chyba na głowę upadłeś... Jeśli ktoś robi coś złego, to jest tylko i wyłącznie jego wina. A co do tematu to widomo, że wśród chłopów są narcyzi i wśród chadów też i wśród kobiet również.
@Neeveermind: Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie oglądałeś filmiku, więc po co się wypowiadasz. Piszesz bzdury. Lata życia nie mają znaczenia, doświadczenie życiowe nie ma znaczenia. Możesz znać kogoś i rok, i nie widzieć. Jeśli sam jesteś manipulatorem to nie zrozumiesz, że wielu ludzi manipulatorami nie są i dlatego nie rozpoznają takich zachowań. Tak pogarda dla dobroci innych ludzi jest częścią problemu.
@RyouNarushima: Wiesz co, równie dobrze możesz porównać chodzenie po starym moście nad przepaścią do chodzenia chodnikiem i twierdzenie, ze są równie niebezpieczne. Jest ogromna różnica pomiędzy oceną zagrożenia lwa, a drugiego człowieka. Jesteśmy istotami społecznymi i potrzebujemy siebie nawzajem żeby przeżyć. Jesteśmy jednym z gatunków, który najdłużej przygotowuje młode do samodzielności. Nie porównuj zaufania do drugiego człowieka do wejścia do klatki z dzikim zwierzęciem. Przykro mi, że twoje doświadczenia osobiste sprawiły,
@zbrodnia_i_kawa: xD
Jak zawsze, ktoś pisze bzdury i nie oglądał tego filmiku co wrzuciłaś, bo się z nim nie zgadzasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pan narcyz wyjaśnia świat i wpisuje się to do twojej koncepcji, że nie odpowiada się za swoje czyny wiec tak musi być.
Jakoś kobiety twierdzą, że wyczuwają jak ktoś jest incelem/ma konto na wykopie/głosuje na partie, której akurat ta dziewczyna nie lubi a
@zbrodnia_i_kawa: Ale wiesz, że człowieka można wstępnie ocenić zanim wejdzie się z nim w jakąś interakcję? Można nawet w pewnym stopniu naukowo ocenić ryzyko takiej interakcji. Tak samo wejście do klatki z kapucynką jest mniej niebezpieczne niż wejście do klatki z lwem. Ludzie nie są równi i nie powinni być traktowani tak samo. Ofiara owszem nigdy nie jest winna, ale bardzo często jest odpowiedzialna za swoje cierpienie, którego zazwyczaj mogłaby uniknąć
@Neeveermind: nie, piszesz bzdury, bo twój komentarz nie przedstawia żadnych kontr argumentów, jesteś zbyt zajęty głoszeniem swojej prawdy. Jeśli ja mówię, że no tak, Julki, Chadowie - ale w gruncie rzeczy te dziewczyny chcą związków, tylko często trafiają na manipulatorów i kłamców, a ty piszesz komentarz, który można skrócić w jednym słowie "nie", to po co w ogóle to pisać? Dyskusja typu - tak - nie - tak - nie, jest
@RyouNarushima: No więc widać, że nie masz pojecia o czym mówisz. Myślisz, że taki narcyz wkroczy na randkę, da ci z liścia, powie ci #!$%@? idziemy robić dzieci, a potem idę do mojej żony robić dzieci, a wieczorkiem ze zachlam z kolegami? XD Kiedy byłam młodsza miałam dwóch adoratorów do wyboru - obaj koledzy ze studiów, podobnej postury, sympatyczni, mili. Jeden miał ojca alkoholika, prawdopodobnie przemocowa rodzina. Drugi - rodzice lekarze,
@zbrodnia_i_kawa: Sama musisz zauważyć, że nie trzymasz zakresu dobrej dyskusji a jedynie narzucasz na mnie swój pogląd na daną sytuację.

Oczywiście dziewczyny chcą związków ale trafiają na manipulatorów xD To musimy mieć przewagę takich osób w społeczeństwie, ponieważ wychodzi, że dużo dziewczyn na nich trafia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może, wiesz taka odważna teza, warto brać odpowiedzialność za to z kim się sypia, z kim się