Wpis z mikrobloga

#blackpill #redpill #damskiprzegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Uwielbiam zero-jedynkową retorykę mężczyzn o sytuacji na rynku matrymonialnym. Zapominacie, że osobowości narcystyczne w dzisiejszych czasach rozkwitają jak nigdy wcześniej, czemu sprzyja anonimowość internetu i większych miast, i łatwość przemieszczania się. To tego typu ludzie są problemem, nie kobiety, nie chadowie, tylko osoby zaburzone, a robimy póki co słabą robotę w rozpoznawaniu i unieszkodliwianiu ich.
  • 47
kobiety nie są w stanie poradzić sobie z takimi manipulacjami i potrzebujemy mężczyzn, żeby te manipulacje demaskowali. ojców, braci i przyjaciół. Idiotyzmem jest myślenie typu "niech coś ktoś zrobi...", oczekiwanie od kobiet, że przejrzą na oczy, że wybierają świadomie i że po prostu chcą być zwodzone, bo tak im lepiej, bo duży #!$%@?, bo kasa, bo wzrost


@zbrodnia_i_kawa: to samo dotyczy mężczyzn
ładują się w związki (też małżeńskie) z toksycznymi kobietami
Nie wiem jak znaleźć logikę w waszej argumentacji. Jeśli ożeniłbyś się z kobietą, która zrobi milion złotych długu za twoimi plecami, a pieniędzy byś nigdy nie zobaczył, to również miałbyś pewne prawo do obarczania jej winą za jej działania, które mają negatywne skutki dla ciebie. Sam sobie jesteś winny, bo tak wybrałeś?


@zbrodnia_i_kawa: tak.
Każdy facet zresztą by mu tak powiedział.
Jak ma odróżnić typa, z którym się dobrze dogaduje od typa, który stosuje świadomie lovebombing? Jesli nawet mnie nie uratowała wstrzemięźliwość i wpakowałam się w dwa małżenstwa z narcyzami, to jakie masz rady?


@zbrodnia_i_kawa: wstrzemięźliwość i podejrzliwość w kontaktach
obserwacja gada i delikatne testy (szybko pokazują kim są) jak reaguje na trudności, krytykę
sprawdzenie jego rodziny i kręgu znajomych (wypatrywanie fruwających małp)
i NIE pchanie się w małżeństwa !!!
@zbrodnia_i_kawa: Mam takie same przemyślenia. Fakt że są tacy ludzie, że oni na serio są i świetnie sie z tym czują jest w gruncie rzeczy porażający. Zmienia cały obraz, sposób patrzenia na siebie i na świat. Ta wiedza też jest bardzo pomocna w uzmysłowieniu sobie że było się ofiarom wyrafinowanej gry która nie miała nic na celu jak niszczyć.
Nie zgadzam się z tym że to głownie domena mężczyzn, kobiet też