Wpis z mikrobloga

@r5678: Przecież ten samochód niszczy trawnik. Wolisz mieszkać na osiedlu z ładna zielenią czy może zniszczona przez ludzi, którym nie chce się przejść kilkudziesięciu metrów.
  • Odpowiedz
@maikeleleq znajac zycie to jest to droga wewnetrzna i ciezko bedzie to prawnie wyegzekwowac, ale kto wie, moze samo upomnienie od SM zadziala. Jesli nie, to zawsze zostaje interwencja matki boskiej bezpowietrznej.
  • Odpowiedz
@Xefirex moge ci wrzucic kilka cytatow z takich rozmow, ktore juz w zyciu odbylem i czesto sie powtarzaja:
- ja tylko na chwile
- nikomu nie przeszkadzam
- nie masz co robic? Zajmij sie praca
- jestem w pracy wiec moge
- ale co cie to obchodzi
- nie twoj interes spoleczniaku, donosicielu
  • Odpowiedz
@maikeleleq: jak masz kumatych sąsiadów to faktycznie można na szybko rozładować zakupy, etc. i uciekasz. Ale jak pozwolisz "obcemu" na długie parkowanie to się zrobi syf. Poza tym wygląda mi to na drogę przeciw pożarową więc lipa...
  • Odpowiedz
@xede: Po co ma dawać upomnienie? Jak jest takim debilem, że nie wie co robi źle to żadne upomnienia nie zadziałają. A jak go upomni, a później ktoś mu spuści powietrze albo przejedzie kluczami to idiota będzie miał pretensje do OPA (jak go upomni osobiście). Straż miejska i się nauczy o ile wyegzekwują cokolwiek(PPOŻ więc chyba muszą).
  • Odpowiedz
  • 4
@maikeleleq ty się jeszcze pytasz xddd dzwonić na SM. co to jest że inni jeżdżą po osiedlu godzinę szukają miejsca a tu #!$%@? przyjedzie zaparkuje i zadowolony
  • Odpowiedz
@WielkiCzarodziej @Iskaryota @Havun @M4rcinS @krytyk__wartosciujacy @pod_sloncem_szatana @r5678 @saviola7 @KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota @twojmlodszybrat @Zelazko_MPM @Lutaklika @numer_rachunku_karty @Kml93 @metatrotro @BreathDeath @Xefirex @Kundzio1500 @Stanley666 @piaskun87 @xede
Gosciu już nie raz tak parkował, ale przeważnie to było kilka godzin i znikał, teraz już od wczoraj stoi i widziałem że gdzieś był bo auto nie stoi środkiem krawężnika tylko bardziej do prawej strony więc jeszcze mniej miejsca na przejazd, widziałem że za szybą ma plastik niepełnosprawnego, ale to chyba
  • Odpowiedz