Wpis z mikrobloga

Waszym zdaniem takie parkowanie jest spoko czy nie?


@maikeleleq: nie jest. Jestem wyrozumiały, więc raz czy dwa bym olał, ale jeśli to się powtarza, to niech płaci mandaty. Z doświadczenia wiem, że zawsze jest jakieś miejsce w promieniu kilkuset metrów i jak się człowiek przejdzie do domu np. 7 minut zamiast 2, to od tego nie umiera.
@bartekppp: anonimowe upomnienie, kulturalne bez pasywno agresywnych zagrywek,
@maikeleleq: niepelnosprawnosc go nie usprawiedliwia, niech wyznacza specjalne miejsce dla niego skoro taki niepelnosprawny
@maikeleleq kurde to zależy, u mnie pod blokiem wracając w sobotę/niedzielę wieczorem nie ma szans zaparkować. za dużo aut a za mało miejsca parkingowych. Aby zrobić to legalnie muszę parkować z 400m od bloku przy ruchliwej ulicy. Jeśli chłop to robi sporadycznie to niech se stoi.
@maikeleleq: niepelnosprawny musialby miec wyznaczone miejsce przez spoldzielnie zeby moc tam parkowac, to auto stoi tam nielegalnie i niszczy trawnik, za ktorego ogarniecie bedziesz placil ty i inni mieszkancy z pieniedzy wrzucanych w spoldzielnie. Zadzwon na straz miejska a jak nadal bedzie tam parkowal to wyslij zdjecie do PSM winogrady bo to tez w ich interesie. Jak sasiad potrzebuje wysiasc pod sama klatka to niech mu wyznacza miejsce.
@wh0ami polackie to
zaraz każdy będzie tak parkował i zamiast ładnej trawki będzie dziura i błoto. A potem postawią za nasze pieniądze słupki


@WielkiCzarodziej: Dokładnie to. Potem okolica wygląda jak strefa wojny, bo wszędzie dziury i koleiny. Szkoda, że to jeszcze nie busiarz bo byłoby combo xD
@maikeleleq kurde a przypadkiem to Ci się butelka z olejem silnikowym nie przewróciła koło przedniego zderzaka? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)