Wpis z mikrobloga

#francja #niemcy
Tydzień zamieszek we Francji...
Wychodzę w robocie na fajkę i siedzi z 5 chłopa wszelakiej narodowości. Zaczynam temat Francji a oni o niczym nie wiedzą :p pokazuje im tweety z filmami z zamieszek a oni pierwsze słyszą i widzą. Wchodzą na neta i szukają info, a tam tylko wzmianki że jakieś strajki we Francji ale bez większych szczegółów. Niemcy srają po gaciach i nawet nie nagłaśniają tych rozrób. Na tweeterze w Niemczech nawet w najpopularniejszych nie ma przez cały tydzień dopiero jak zmieniłem na polski.
  • 76
@bidzej kolejny sobie coś wkręcił xddd, to jest niesamowite jak bardzo próbujesz sobie zracjonalizowac swoje odklejenie

Każde większe media w Europie i pewnie na świecie pisały o tych zamieszkach, po prostu ludzie mają ciekawsze rzeczy do roboty niż typowy psychoprawak, który bombarduje się takimi gówno informacjami od rana do nocy. Witam w rzeczywistości XD
Zaczynam temat Francji a oni o niczym nie wiedzą :p


@Salagama: Normalny człowiek poza pracą ma jeszcze pierdylion rzeczy do zrobienia w wolnym czasie, czasem tyle że nie ma czasu się nawet wysrać, a ty oczekujesz że będą wertować 20 portali i prowadzić publicystykę xD

Z drugiej strony może być tak, że oni doskonale wiedzą co się dzieje i tylko czekają aż puścisz jakąś wiązankę godną członka NSDAP, jako międzynarodowi pracownicy
@Salagama: Ostatnio szukałem jakiegoś niemieckiego serwisu podobnego do wykopu i oni mają tylko ocenzurowanego reddita. Praktycznie żaden serwis z newsami nie możliwości dodawania komentarzy.
@bidzej i co niby ten screenshot pod teze ma udowodnić? Specjalnie wszedłem na niemiecka stronę DW i widać jak na dłoni, że prawie na samej górze masz informacje o protestach odklejeńcu, więc twoja teoria o wielkim spisku coś się nie klei xD. No ale wiadomo, oblężona twierdza musi być. Obudź się bo ci psychoprawica robi wodę z mózgu i jeszcze jesteś z tego dumny XD
Pobierz deziom - @bidzej i co niby ten screenshot pod teze ma udowodnić? Specjalnie wszedłem ...
źródło: temp_file344365423700531145