Wpis z mikrobloga

Dajcie mi jakaś motywacje do rzucenia palenia, albo napiszcie co było wasza motywacja do rzucenia, bo od dłuższego czasu nie mogę się za to zabrać a coraz bardziej irytujexD

Jak na razie istotnymi czynnikami jest:

Polepszenie kondycji, która jest i tak spoko jak na palacza
Dodatkowe $ do wydania na narkotyki
Wiem, ze są leki na to, ale tutaj nie potrzebuje poradyxD substytucja tez nie wchodzi w grę

Rzuciłem mj, rzuciłem koks, opio, alko, pregabaline #!$%@?ę świnie ze szlugami idzie mi najgorzej.
Nawet benzo potrafie kontrolować, ale z tymi szlugami to jakiś dramat

#nikotyna #papierosy #uzaleznienie
#narkotykizawszespoko #rzucampalenie #rzucaniepalenia #motywacja #desperacja #niewiemjaktootagowac
Jakis_Leszek - Dajcie mi jakaś motywacje do rzucenia palenia, albo napiszcie co było ...

źródło: img_g_9331112-624171300e0d24.52953860

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek A #!$%@? wie. Ja jak rzuciłem, to sobie rano przyszedłem z ostatnim fajkiem w paczce do robotki i tak sobie pomyślałem... A #!$%@? mi w dupę, może następnej nie kupię. No i samo strzeliło. Nie kupowałem fajek. Z palącymi wychodziłem na przerwę, i jakiś mnie nie ciągnęło. To trwało dwa lata. A potem się złamałem i jaram dalej. Szkoda.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek Mojemu ojcu prawie #!$%@? w szpitalu stopę bo miażdżyca i zatory. Na szczęście wystarczyły wszczepy protez do tętnic i krążenie jako tako wróciło i stópka jako tako działa. Przyczyna: palenie tytoniu. Pozdrawiam cieplutko i życzę zdrowia.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Ty mi lepiej napisz jak rzucić etanol.Nikotyny to ja nigdy nie rozumiałem, #!$%@? faza, struty jesteś za #!$%@? bym się od tego nie potrafił uzależnić.
  • Odpowiedz
  • 0
@uwuwuwuwuwu: czytałem to kiedyś z x lat temu gdy udało mi się rzucić fajki na 3-4 lata, brałem wtedy tez desmoksan i połączenie tych 2 czynników mi wtedy pomogło, może znowu zabiorę się za przeczytanie tego, żeby zrobić sobie taki mindset.

@KorbejszynMasturbejszyn smród mnie nie rusza bo i tak nie czuje zapachu gdy palexD a na zamienniki nie chce przechodzić albo szlugi klasyczne albo nic z nikotyna

@EnderWiggin łącze się w
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek mi vapek pomógł zaoszczędzic hajs bo wydaje jakieś 50zl miesięcznie na olejek ale jak chcesz bez nikotyny to możesz spróbować zerówki jakiejś. A poza tym to mogę powiedzieć że mojemu staremu nic nie pomagało rzucić palenia aż w końcu matka zabrała go do jakiegoś lekarza co mu jakieś elektrody poprzyczepial i zlasował mózg i nie jara już 8lat.
  • Odpowiedz