Wpis z mikrobloga

w ogole wczoraj jak streamowalem na dc przez 2h nudno bylo, tylko jeden byl na vc a po 2h stało sie to.... Podeszlem do 3 polek, dwie w sumie spoko okolo 170-175 wzrostu i szczuple i jedna gruba w moim wzroscie.... Podeszlem i zwrocilem uwage tej grubej polce ze dlaczego tak ci sie przytylo, nie uwazasz ze lepiej schudnac? I wlasnie zaczely mnie wyzywac od karlow mam okolo 165-170 a ta gruba ma tego samego wzrostu i powiedzialy patrz na siebie karle tez gruby jestes, no powiedzialem ze jestem gruby ale ona grubsza ode mnie bo mam tylko piwny brzuch lekki, to sie dzialo w centruum miasta duzo ludzi szli w ogole krzyczaly na mnie itp i na koniec ta gruba naplula na mnie jak odchodzilem xDDDDDDDD potem do dwoch typow zagadalem i opowiedzialem cala sytuacje i przyznali mi racje, wypilismy we 3 1 browara na szybko i od tego momentu ludzie zaczeli wbijac bo dymy itp W ogole przepraszam za skladnie #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #podrywajzwykopem #stream #discord #incel
  • 18
@prawiczek92: haha, no mnie w biedrze od cweli zwyzywała jak jogurtu nie podniosłem, bo krzywo stał w lodówce i upadł.

Dla bab jesteśmy zwykłymi odpadami genetycznymi, chwastami, które mógłby przejechać autobus.

Nie boją się nas i jadą ile wlezie z wyzwiskami jak mają do tego okazję :⁠-⁠D