Wpis z mikrobloga

Czy nie zaczną one wychodzić za 5, 10, 20 lat.


@mirko_anonim: Ty sie dobrze czujesz? Jak nie wyjda w przeciagu pierwszy kilku lat to nic nie wyjdzie. Czlowiek sie caly czas zmienia i jezeli cos jej zniszczy leb po takim czasie przy TObie to cos biezacego, a nie przeszlosc
  • Odpowiedz
@mirko_anonim brak ojca to czerwona flaga ale ludzie są różni. Być może jej matka dała radę wychować ją na sensowną kobietę bez di. Może sama jest bardzo świadoma i poukładała sobie dobrze we łbie. Jeśli jesteś z nią szczęśliwy to chyba wszystko jest ok.

Na bank dziewczyna wie, że można żyć bez faceta. Skoro jej matka dała radę to ona także da. Pytanie jak wiele wnosisz do związku i jaka jest
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zwróć uwagę jak reaguje w sytuacjach kryzysowych: coś się zepsuło,
nie udało, ktoś ją obraził, straciła pieniądze itp
Jeżeli zachowuje się tak jak ty byś się zachował, to dobrze.
Jeżeli zachowuje się jak wariatka, to niedobrze
  • Odpowiedz