Wpis z mikrobloga

Ogromna prośba o podbicie zasięgów:
https://wykop.pl/link/7143821/poszukiwani-swiadkowie-wczorajszej-napasci-warszawa-bemowo-lazurowa

Wczoraj (29.06.2023) około godziny 17:40 zostaliśmy z kolegą zaatakowani przez dwóch młodych mężczyzn na chodniku przy ulicy Lazurowej niedaleko skrzyżowania z Kocjana (w kierunku S8).
Uratowali nas kierowcy jadący Lazurową i przechodnie, którzy oddzielili od nas agresorów. Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub przejeżdżały w okolicach tej godziny i posiadają nagrania z rejestratorów samochodowych o zgłoszenie się do mnie w prywatnej wiadomości lub na najbliższy posterunek Policji.

W wyniku tego zdarzenia, na skutek obrażeń głowy, cały wieczór spędziłem w szpitalu i czeka mnie co najmniej kilkudniowe "dochodzenie do siebie". Nadmieniam, że atak był całkowicie niesprowokowany - panowie ekstremalnie agresywni, rzucili się na pierwsze przypadkowe osoby, które się 'napatoczyły'.

#warszawa #bemowo #wat #policja #zdarzenie
  • 56
Staram się tym wpisem odpowiedzieć na wszystkie komentarze, jeśli kogoś pominąłem bardzo przepraszam

@codeq:

Ale pisz od początku do końca jak było... Czymś go jednak sprowokowaliście.

Nie było z naszej strony żadnych prowokacji w ich stronę. Nie było między nami żadnego kontaktu. Historia jest opisana od początku z perspektywy całego zajścia. Wracaliśmy chodnikiem z okolic sądów na Kocjana, omijaliśmy ogrody działkowe po prawej stronie - z tych ogrodów gość zaczął krzyczeć.
@panpodkomorzy: próbuj też dołączyć do grup prywatnych mieszkańców Bemowa, szkoda że odrazu po zajściu nie złapałeś kontaktu z tymi kierowcami, teraz może być ciężko ale może się uda i idź na komisariat złożyć zeznania i do lekarza po obdukcję, powodzenia