Wpis z mikrobloga

Ogromna prośba o podbicie zasięgów:
https://wykop.pl/link/7143821/poszukiwani-swiadkowie-wczorajszej-napasci-warszawa-bemowo-lazurowa

Wczoraj (29.06.2023) około godziny 17:40 zostaliśmy z kolegą zaatakowani przez dwóch młodych mężczyzn na chodniku przy ulicy Lazurowej niedaleko skrzyżowania z Kocjana (w kierunku S8).
Uratowali nas kierowcy jadący Lazurową i przechodnie, którzy oddzielili od nas agresorów. Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub przejeżdżały w okolicach tej godziny i posiadają nagrania z rejestratorów samochodowych o zgłoszenie się do mnie w prywatnej wiadomości lub na najbliższy posterunek Policji.

W wyniku tego zdarzenia, na skutek obrażeń głowy, cały wieczór spędziłem w szpitalu i czeka mnie co najmniej kilkudniowe "dochodzenie do siebie". Nadmieniam, że atak był całkowicie niesprowokowany - panowie ekstremalnie agresywni, rzucili się na pierwsze przypadkowe osoby, które się 'napatoczyły'.

#warszawa #bemowo #wat #policja #zdarzenie
  • 56
@panpodkomorzy: Tez raz miałem sytuacje idąc sobie koło przystanku jakiś przychlast zaczął mnie wyzywać od cweli i zamachnął się w celu kopnięcia mnie, ale nie doszło do kontaktu, był w pojedynke, Podszedłem do niego i spytałem czy mu #!$%@?ć i sie obsrał. Pewnie jakby był z kolegami to by inaczej to wyglądało. Nie wiem co takie śmiecie mają głowie.
posiadają nagrania z rejestratorów samochodowych


@panpodkomorzy: Szkoda zachodu, zapewniam Cię, że policja ich na podstawie nagrań z kamerek nawet nie będzie próbowała szukać. Miasta są monitorowane na niespotykaną wcześniej skalę, mój znajomy jakiś czas temu napadł na salon z automatami do gier to policjanci pokazali mu całą jego trasę - którędy wracał do domu i w której uliczce wyrzucił wierzchnie ubrania.

Jeśli sprawa nie stanie się medialna to nikt się nad