Wpis z mikrobloga

  • 342
@Poldek0000:
Nigdy nie korzystałem w rozwiązania google, to jest fejk czy faktycznie wdrożyli (lub planują wdrożyć) taki ficzer? Jeśli to prawda, to myślę, że znalazłby się sposób aby przynajmniej w naszym porządku prawnym podciągnąć to pod jakieś naruszenie prywatności czy innego miru domowego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smk666: to screen z Twittera gdzie jakiś gość tworzy takie UI koncepty w istniejących aplikacjach. Te koncepty zazwyczaj mają właśnie być takim cringowym featurem
  • Odpowiedz
włączona kamerka na spotkaniach powinna być obowiązkowa a nie, ze gadasz do czarnego ekranu i nawet nie wiesz, czy ktoś tam siedzi czy poszli do kibla :)


@apee: jak są dwie-cztery osoby to ma sens, ale po co kamerki na spotkaniach 10+ osób?
  • Odpowiedz
@Poldek0000: coś mi się zdaje jest większość ludzi albo ma zaklejone albo trzyma łapka zamkniętego i używa zewnętrznego ekranu. Szkoda że fake bo niektóre filmy mogłyby być zabawne
  • Odpowiedz
włączona kamerka na spotkaniach powinna być obowiązkowa a nie, ze gadasz do czarnego ekranu


@apee: a co ty, kasting na rolę papieża przeprowadzasz że musisz widzieć? Nie chcesz gadać do czarnego ekranu to zmień branżę, ludzie mają w serdecznej p-----e gównospotkania z gównopracy i mają do tego wszelkie prawo, a takie szczurzenie że ktoś się jara swoim kołchozem na tyle żeby wymagać od innych to jest nie do przyjęcia
  • Odpowiedz
@Poldek0000

Nowoczesne laptopy mają proste zasuwki, które spełniają rolę i nie sposób ich popsuć, nie trzeba żadnych taśm i wyszukiwania nowych sposobów, poza tym zawsze można dokupić taką do swojego i łatwo nieinwazyjnie zakryć w każdej chwili.
  • Odpowiedz