Wpis z mikrobloga

@smialson: to był ostatni mecz gdzie chciało im się biegać. Nie wychodziło im, ale biegali. Ciągła presja na przeciwniku. A dziś? Spacerek z Mołdawią. Remis? Trudno już zaraz koniec meczu to nie ma co się przemęczać, ryzykować kontuzje...
@smialson: Więc o #!$%@? chodzi, co się stało w te 7 lat, że piłkarze tacy sami, trener był taki sam, upokorzenie na MŚ, a potem długo już nic? Stwierdzili, że #!$%@?ć, pokazali co umieją, więcej nie trzeba? Czy może #!$%@? Grosicki był po prostu trzonem kadry, bo też z Francją był bezpośrednią przyczyną gola XD
Pamiętam darcie ryja po bramce Lewego


@maateusz123: ja mam na telefonie gdzieś nagrane bo dosłownie na całym osiedlu było słychać darcie ryja z bloków jak strzelił :D Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem.
@Matikkkii1:

co się stało w te 7 lat, że piłkarze tacy sami, trener był taki sam, upokorzenie na MŚ, a potem długo już nic?


Po prostu już nie grali tak jak na Euro 2016 xD
Krychowiak zjazd po transferze do PSG, Milik dwie zerwania więzadeł, Piszczek i Błaszczykowski już nie dawali z siebie tego, co najlepsze - selekcjonerzy z dupy typu Brzęczek, zdrajca Sousa, CM "premia" 711. Pojedyncze przebłyski z Anglią
@vartan:

ani na Leo. :)

No to ja na Leo tak (Nawałka zawiódł na MŚ w Rosji, żeby nie było). Eliminacje do MŚ w RPA zawalił niemiłosiernie, z takiej grupy nie wyjść - śmiech na sali.