Wpis z mikrobloga

Pamiętam darcie ryja po bramce Lewego i najlepszą akcję reprezentacji Polski w XXI wieku, aż szkoda że to nie weszło....i dogrywka i karne... były mega emocje. Nie to co teraz. Tęsknię za tym turniejem XD
  • Odpowiedz
@smialson: Grosik to może był jezdziec bez głowy ale przynajmniej robił wiatr, coś sie działo. Brakuje takiego szarpniecia teraz, gramy na stojąco bez ruchu
  • Odpowiedz
@smialson: Pamiętam to jak dziś. Córeczka brata tego dnia kończyła roczek i robili "imprezę", w trakcie mieliśmy rzecz jasna oglądać mecz. Cała rodzina się zjechała a bratowa że jak to, to "ich dzień" i żadnego meczu nie będzie. Już miałem wychodzić ale jakiś mirek podrzucił na wykopie link do tvp sport (dla mnie to wtedy była nowość, że mecz można oglądać na telefonie) więc zająłem taktyczne miejsce jak najdalej bratowej, oparłem
  • Odpowiedz
@smialson: pamiętam jak ustawiliśmy się na oglądanie bandą u kumpla - spóźniłem się na pierwszy gwizdek i gdy biegłem z siatką z żabki przez osiedle, padł pierwszy gol. Ryk był taki, że niemal upadłem ze strachu na chodnik. Echh, kiedyś to było kwii
  • Odpowiedz
  • 23
@Lolenson1888: To miejsce niekoniecznie oddawało faktyczną pozycję ekipy Nawałki. Ale zgadzam się, że reprezentację za jego kadencji należy szanować (od historycznej wygranej z Niemcami do powiedzmy, meczu z Czarnogórą).
  • Odpowiedz
Wszystko było dobrze, do póki Szpakowski komentował


@lysyzlombardu: chyba sobie żartujesz XDD od dobrych 20 lat, jak nie lepiej mowi sie ze zawsze jak szpakowski komentuje to przegrywamy. To byl mem jak jeszcze nie bylo memow
  • Odpowiedz
@smialson: nigdy w życiu nie miałem takiego kaca pomeczowego jak wtedy. #!$%@? serio dosłownie finał był na wyciągnięcie ręki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz