Wpis z mikrobloga

Biegacie z woda? Jak tak to trzymacie normalnie butelkę w dłoni, jaki plecak, pas czy jak to ogarniacie? Zrobiłem dzisiaj w dzień 11km i było trochę ciężko, niby wieczorem da się wytrzymać ale chce zrobić kilka dłuższych wybiegan w lipcu i sierpniu i tak bez wody niezbyt chce mi się grzać te kilkanaście kmow..
#bieganie
  • 13
  • Odpowiedz
@DiorSauvage: ja to jestem dziwny ale zawsze biorę ze sobą bidon z wodą. Czy to 5k czy długie wybieganie. I tak się do tego przyzwyczaiłem, że nawet na półmaratonach biegam z własnym napojem ale to raczej z jakimś powerade
  • Odpowiedz
@DiorSauvage: tak, zawsze mam ze sobą wodę w bukłaku 150ml w kieszeni, która ciasno przylega do ciała więc nie przeszkadza, zimą te 150ml starcza spokojnie na cały bieg, latem zazwyczaj muszę biegać niedaleko auta żeby uzupełniać zapasy zwłaszcza podczas interwałów
  • Odpowiedz
Woda powinna być dostępne w zasadzie cały czas. Optymalnie jest popijać 2 łyki co 1 km, tak aby regularnie nawadniać organizm
  • Odpowiedz
@r00ti dla mnie nie warto, podczas biegu dziwnie się przesuwał i przeszkadzał tylko, zamiast pasa sprawiłem sobie takie spodenki

https://www.decathlon.pl/p/spodenki-do-biegania-w-terenie-meskie-evadict/_/R-p-312194?mc=8677751&cd=20513959834&ad=&kd=&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=pl_t-perf_ct-pmax_ts-gen_f-cv_o-roas_xx-dkt1-sredni-roas&gad_source=1&gclid=CjwKCAjw_LOwBhBFEiwAmSEQAZndvm9GhNmiP1lWGs2NxTJ_xiAEIMmZOb6mpNI4rKiUvKMahQLWuRoCVagQAvD_BwE

I jestem z nich bardzo zadowolony, ostatnio na bieg wziąłem do niego soft flaska 250 ml, mus w tubce, telefon oraz klucze i wszystko ładnie siedziało, najlepiej jakbyś przemierzył rozmiar i założył wtedy sam oceniasz czy warto, teraz w aplikacji Decathlonu darmowy paczkomat bez mwz ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz