Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakim cudem każdy z moich "znajomych" kogoś sobie znalazł a ja nie?!
Każdy sobie ogarnął jakąś panne i są w związkach po kilka lat a przecież ci goście nigdy nie byli (i nie są) wybitni z wyglądu, nie są wysocy, nie posiadają żadnych szczególnych cech ani nie są bogaci. Nawet z obserwacji kilkuletniej (szkoły, studia, praca) nigdy nie byli duszami towarzystwa a jednak każdy potrafił sobie kogoś ogarnąć do życia tylko nie ja i to panny w okolicach 5-6/10. Bycie beciakiem to cope bo każda ma robotę i zarabia pewnie tyle samo co oni. Przecież to jakiś paradoks, że tyle wysiłku wkładam w znalezienie kogoś i nic (nawet jak nie szukam to tym bardziej nic xD)..

#przegryw #tinder #zwiazki #relacje #blackpill #zalesie #tfwnogf #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakim cudem każdy z moich "znajomych" kogoś s...

źródło: Miur7VZDV

Pobierz
  • 77
@lubie_moderacje_2: tak niech spierdoxy słuchają twoich rad zamiast rad Czego MY KOBIETY CHCEMY to napewno bedziecie mieli full lasek
1) kobiety maja swiadomosc ze jak po kolesiu widac kase to widza to tez inne laski wiev ciezko bedzie plus tacy najczesciej sa najbardziej skapi na randkach , na uj kobiecie bogaty facet który jej nic nie kupi, to już lepszy biedniejszy który się postara
2) lol wiele lasek marzy o nieśmiałym
@Linnior88: jezu ile ja już takich tekstów słyszałem. Ja to chce nieśmiałego, czułego inteligentnego. Nie musi być nawet przystojny xD
Nie rozumiem czemu baby tak bardzo boją się przyznać. Nie wiem czy ty próbujesz samą siebie przekonać, czy może to jest jakiś element rozgrzeszenia siebie za złe wybory xD ale to jest taki bullshit że aż mnie wykręca
@lubie_moderacje_2: szczerze to nigdy bym nie była z lalusiem który wymaga żebym to ja za niego płaciła choćby był 100000/10
Wolę średniego który zadba o mnie , nawet nie wiesz jakie jest wyrojenie cheap ass dude którzy się nie starają nic tylko w mróz zapraszają na spacer żenada
Trochę fantazji inicjatywy postarania się i praktycznie można wyrwać na spokojnie taka 6/10
Anonim (nie OP): @Linnior88: co ty bredzisz kobieto, nigdy żadnej nie wyzywałem, zawsze śpieszyłem z pomocą gdy mnie jakaś o nią poprosiła, zawsze też płaciłem na pierwszych (i jak się okazywało jedynych) randkach, a jedyne co mnie spotkało, to traktowanie przedmiotowe, olewanie i odzywanie się tylko wtedy gdy różowa miała jakiś problem (np. na uczelni).

@mirko_anonim: "co ty bredzisz " koleś ty praktycznie zaczynasz od pierwszego zdania od ofensywnej postawy i ja mam ci wierzyć w te bzdury xD przecież od razu z Ciebie wylazł twój charakter
Nikt nie chce być z facetem który od progu ma o coś problem lol
A to że bywałes "miły " to tak zwany syndrom nice guya udajesz rycerza żeby zaliczyć a jak sie nie udaje to wychodzi na wierzch
@Linnior88: ale to ja coś nie coś wiem jak się wyrywa. I nie trzeba się wysilać, bo wysilać to się można jak będzie potencjalna żona.
A tak to się robi 3 punkty jak pisałem, dajesz to czego tam sobie fantazjuje i ez nocka zaliczona ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mirko_anonim w LO byłem 5/10 dla takich loszek 7/10. co prawda 186cm ale ważyłem że 120 kg :p nie przeszkadzało mi to bajerowac, smieszkowac i zagadywać do loszek by je później jakoś obracac. z jedną do tej pory mam kontakt i czasami piszemy mimo że mam dziecko i jestem z inną. czasami wspominamy jacy byliśmy #!$%@? i jest zajarana moja przemianą, bo z charakteru byłem dycha. Tera nie wiem. ale wyjechała 300km
przecież ci goście nigdy nie byli (i nie są) wybitni z wyglądu, nie są wysocy, nie posiadają żadnych szczególnych cech ani nie są bogaci


@mirko_anonim: może po prostu jesteś strasznym bucem, który traktuje innych ludzi z góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LifeReboot: mam takie samo wrażenie tu się uzala że jest sam a za chwilę "co ty bredzisz kobieto " i później litania co on musi dla tych kobiet robić, od razu widać że problem ma ale z sobą samym, chyba tylko masochistka by na takie coś poszła
Jakim cudem każdy z moich "znajomych" kogoś sobie znalazł a ja nie?!


@mirko_anonim: Zacznijmy od tego, że nie tylko ty jesteś sam. Owszem, masz znajomych, którzy radzą sobie lepiej w życiu pod tym względem, ale jest obecnie mnóstwo samotnych facetów i ta liczba stale rośnie tak samo jak rosną wygórowane wymagania kobiet. Druga sprawa jest taka, że większość związków to po prostu związki z rozsądku. To nie są super szczęśliwe związki