Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakim cudem każdy z moich "znajomych" kogoś sobie znalazł a ja nie?!
Każdy sobie ogarnął jakąś panne i są w związkach po kilka lat a przecież ci goście nigdy nie byli (i nie są) wybitni z wyglądu, nie są wysocy, nie posiadają żadnych szczególnych cech ani nie są bogaci. Nawet z obserwacji kilkuletniej (szkoły, studia, praca) nigdy nie byli duszami towarzystwa a jednak każdy potrafił sobie kogoś ogarnąć do życia tylko nie ja i to panny w okolicach 5-6/10. Bycie beciakiem to cope bo każda ma robotę i zarabia pewnie tyle samo co oni. Przecież to jakiś paradoks, że tyle wysiłku wkładam w znalezienie kogoś i nic (nawet jak nie szukam to tym bardziej nic xD)..

#przegryw #tinder #zwiazki #relacje #blackpill #zalesie #tfwnogf #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakim cudem każdy z moich "znajomych" kogoś s...

źródło: Miur7VZDV

Pobierz
  • 77
@whitepilled_: 30 % polek nie umie o siebie zadbać i 99 % polakow, którzy tak są przyzwyczajeni do brzydoty innych facetów że swojej nie widzą, jedź do Holandii Niemiec Szwecji, facet który w Polsce był 10/10 tam jest max 3/10
Pomijając że w Polsce faceci już nie płaca za kobiety nie starają się o byt dla rodziny więc faceci powinni zamknac jadary jak kobieta wygląda, kultura pięknej barbie istnieje w krajach
@Linnior88: Dalszy ciąg frustracji xDDD Jak chcesz sobie znaleźć faceta z klasą albo do tego jeszcze takiego, który będzie cię sponsorował to musisz coś sobą reprezentować. To jacy faceci są tobą zainteresowani świadczy o tym jaka sama jesteś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@whitepilled_: to ja nie jestem zainteresowana seksistowskimi odpadami genetycznymi
Żaden facet nie ma prawa mówić kobiecie jak ma wyglądać jeśli nie płaci za jej kosmetyki życie ubrania
Jeśli kobieta pracuje na siebie sama ma prawo sobie nawet wytatuowac gałki oczne zrobić tatuaże na całym ciele i ważyć 1000 kilo a wy jadary cicho
Jeśli facet nie jest tradycyjny i nie płaci za lakse nie ma prawa wymagać od niej bycia tradycyjna
@Linnior88: Kobieta może robić co chce ze swoim ciałem, ale niech nie będzie zdziwiona, że nikt nie będzie zainteresowany sfrustrowanym, roszczeniowym odpadem z 30 kg nadwagi. Mamy prawo mieć takie wymagania jakie chcemy i wasza frustracja tego nie zmieni.
@whitepilled_: A skąd spierdoxowe myślenie że byle jaki facet to nobilitacja?
Bycie z byle jakim facetem to gra nie warta świeczki
Ja mogę się starać jeśli facet
Jest przystojny
Wysoki
Bogaty
Płaci za wszystko
Buduje dla nas dom

Jeśli tego nie spełnia to niech spada bo i tak nie ma z niego pożytku, lepszy kot niż byle dziad z wymaganiami że ja mam być piękna starać się a on nie ma
@Linnior88: Fajnie, a ja mogę starać się jeśli kobieta jest szczupła, atrakcyjna, wspierająca i wnosi do związku coś poza swoimi wymaganiami. Przestań trollować albo pogódź się z tym, że nie stać cię na sensownego faceta i nie wołaj mnie do dyskusji na temat twojego użalania się, że świat nie wygląda tak jakbyś chciała.
Anonim (nie OP): Co tu dużo mówić, kolego. Nie jesteś zbyt urodziwy, nawet na tle kolegów.
Czasami warto podejść do lustra i zrobić szczery rachunek sumienia. Zaboli lub nie, ale oszczędzi Ci rozczarowań.

Ja mam mordę jak kozak zaporoski po dwóch podjazdach na Krym, w dodatku wzrost czołgisty, więc jestem na samym końcu kolejki. Moja jedyna dziewczyna poleciała na mnie, bo była młoda i miała na nosi różowe okulary, a hormony
@Linnior88
2) lol wiele lasek marzy o nieśmiałym inteligentnym facececie to właściwie mój fetysz

No to nieśmiało zapytam…. Randka w kawiarni? ( ͡ ͜ʖ ͡)

- #!$%@? c’mon większość rzeczy jakie tutaj opisałaś spełniam z palcem w dupie i co? I #!$%@?, bo mam brzydką mordę, nie jestem uber wysoki 175cm i żadna nie jest mną zainteresowana…
Chyba dokładnie trzeba robić to co mówicie ale na odwrót