Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ale chwila, kogoś ci migranci zaczepili, napadli? Dzieci się boją, bo kolesie siedzą na przystanku, tak? A jakby siedzieli na taborecie, to polskie dzieci by się nie bały?
  • Odpowiedz
ale chwila, kogoś ci migranci zaczepili, napadli? Dzieci się boją, bo kolesie siedzą na przystanku, tak? A jakby siedzieli na taborecie, to polskie dzieci by się nie bały?


@Kotouak: Racja, swoją córkę puść najpierw i zobaczymy. Nic jeszcze nie zrobili to śmiało.
W wielu miejscach Europy szybko byłaby obracana i zgadnij przez właśnie kogo. Wiecznie znudzeni siedzący, opierający się w miejscach publicznych bez najmniejszego zajęcia.
  • Odpowiedz
@Kotouak: chyba to zdrowe podejście, że dzieci boją się egzotycznie wygladajacych, dorosłych mężczyzn, którzy nie komunikują się w ich języku. Jest to tak samo zdrowa reakcja jak nie wsiadanie do samochodu obcego człowieka. Twoim zdaniem maja się zacząć bać dopiero jak dojdzie do jakiejś tragedii?
  • Odpowiedz
@Kotouak: niekontrolowana, nielegalna migracja niesie za sobą pokaźną liczbę zagrożeń. Negowanie tego świadczy o dużych deficytach intelektualnych. Dobrze, że się z tym nie kryjesz wiec możesz trafić prosto na czarno i nie marnować ludziom czasu XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: akurat organizacje są tutaj najmniej winne, oni już przeszli płot nie do przejścia i nie dali się złapać komukolwiek kto teraz tej granicy pilnuje.
Wręcz w takiej sytuacji wyświadczają państwu przysługę bo tych co już przeszli wsadzają w jedno miejsce.
Tutaj jedynie widać słabość naszego państwa które za PiSu zrobiło misia w postaci płotu który nic nie daje i nie dało odpowiednich środków do pilnowania granicy a teraz za
  • Odpowiedz