Wpis z mikrobloga

Wiadomo do ktorego roku ma trwac program bezpieczny kredyt 2%? Czy sa przeslanki, zeby wziac go najlepiej w tym roku, poniewaz w nastepnym moga byc jakies limity/utrudnienia? Nie wiem czy „spieszyc” sie z wyborem nieruchomosci czy nie, bo sytuacja raczej taka, ze wyboru za wielkiego nie ma w krk w budzecie do 600k xd
#bezpiecznykredyt #kredyt2procent #kredyt
  • 13
  • Odpowiedz
@Hakax Kredyt bez limitu tylko w tym roku. W następnych latach całkiem możliwe że mało kto to dostanie. Nieruchomości będą drożeć, ponieważ spadki były w ostatnim roku spore, od nowego roku mocne podwyżki minimalnej. Wybór coraz mniejszy, ceny coraz większe. Podsumowując jak chcesz coś kupić to lepiej w tym roku, bo w następnym może być ciężko
  • Odpowiedz
@Hakax: Kredyty w programie Bezpieczny Kredyt 2% będą udzielane do końca roku 2027. W roku 2023 nie ma limitów udzielanych kredytów, będą one jednak w kolejnych latach.
  • Odpowiedz
@francoisinho już dawno nikt nie poświęcał mi tyle czasu na wykopie. Musisz mieć bogate życie towarzyskie i powodzenie u kobiet skoro tak dużo czasu spędzasz na tworzeniu o mnie wpisów i parsowaniu wszystkich moich wpisów w poszukiwaniu błędów ortograficznych autokorekty. Co na to twoja kobieta? A może jesteś gejem? xD Miłego weekend muszę wziąŹć swoją kobiete na plażę, a ty zostajesz na wykopie tworząc 20 wpis na temat użytkowników którzy wytknęli twoja
  • Odpowiedz
@francoisinho przecież ty też nie masz mieszkania, bo ratka bk2% będzie cisnąć 40% pensji doradcy zawodowego.

Pokazałem jej właśnie co jakiś chłopczyk w Polsce robi większość swojego wolnego czasu i nawet nie wiesz jak się z ciebie śmiejemy przegrywie xD
  • Odpowiedz
@Hakax: Ja to biorę przykład z innego rządowego programu, a mianowicie MÓJ PRĄD, gdzie dają dopłaty do fotowoltaiki. Pierwsza edycja była taka, że przez bardzo długi czas była dostępna duża pula pieniędzy i każdy z marszu dostawał dofinansowanie, a wniosek był banalnie prosty. Potem zaczął się boom, kasa kolejny edycji się szybko kończyła, zaczęli wprowadzać dodatkowe wymagania (np że oprócz foto weź też ładowarkę do samochodu), a samą kwotę dofinansowań zmniejszyli
  • Odpowiedz