Wpis z mikrobloga

@FLAC:

jakie 2 miesiące upałów. Upał to jest >40 stopni w cieniu. To mamy w polsce raz na kilka lat. Pomiędzy 30 a 40 to jest po prostu ciepło i to jest może tydzień w ciągu roku żeby >30 stopni było xD

Upał – pojęcie meteorologiczne opisujące stan pogody, gdy temperatura powietrza przy ziemi przekracza +30 °C. https://pl.wikipedia.org/wiki/Upa%C5%82
  • Odpowiedz
@Wejd1: kiedyś na wszystko pieniądze były a teraz podwyżka tu tam strefy parkowania srania. Pieniędzy na zieln nie mamy ale gowno palety czy siłownia dla starych bab za 1 milion to jak za darmo
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: moda dotyczy wszystkich branż, a w polityce istotne jest spełnianie chęci wyborców ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozsądny pod względem wydatków rząd zdobyłby pewnie 10 procent max
  • Odpowiedz
Po prostu przechodziłem na stronę z cieniem.


@paul772: Dobra kończę dyskusję z tobą bo chyba z botem rozmawiam który myśli że temperatura zależy tylko od tego czy gdzieś pada słońce czy nie a problem stanowi przechodzenie na drugą stronę ulicy. pozdro xD
  • Odpowiedz
A zbudowanie parku chyba tanie nie jest.


@rudyba: prawie wszystkie rewitalizacją w Polsce były fundowane ze środków z Uni Europejskiej. Notabene unia już powiedziała też basta i że nie będzie wykładać środków na betonowanie miast. To kwestia tego, że wlodarze miasta to kretyni z łapanki. Widać to choćby po polityce rowerów w mieście. Aglomeracja powinna być wzorem i stawiać na infrastrukturę rowerową. A tymczasem uja robią. Poznałem gościa, który pracuje
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: Weź pod uwagę, że sporo rzeczy jest fundowanych z unijnych środków na konkretne aspekty. Pamiętaj też, że obecny rząd nieudaczników zmieniając prawo podatkowe sprawił(celowo), że samorządy straciły niejednokrotnie dziesiątki milionów z budżetów na rzecz rozdawnictwa pisiorków.

Natomiast podnoszenie cen parkingów i poszerzanie stref to kwestia polityki wypychania nadmiaru samochodów z centrum miasta. To jest dobry ruch tylko za tym powinna iść maksymalizacja komunikacji miejskiej a to się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@FLAC: Mam 68kg przy wzroście 180 i pocę się niesamowicie na przedramionach przy temp koło 30 stopni, także nie tylko spaślaków dotyka ten problem
  • Odpowiedz
@paul772: Oho, pan urzędnik wrócił. Pieniądze na promocję władz miasta się znalazły znowu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Propanaganda pełną parą idzie
@archi999 on jest z urzędu miasta, zawsze zawzięcie broni władz na wykopie, a od przyjezdnych domaga się by "inwestowali" w miasto zamiast wymagać wygody w zwiedzaniu
Taki propagandysta.
  • Odpowiedz
@unified_observer: nie jestem urzędnikiem, szczerze to obecnych rządzących bym wyrzucił, bo wydają hajs na glupoty.

Ja bronię racjonalności. Nie jestem przeciwnikiem drzew miejskich i również nie jestem za wpychaniem drzew w każdą wolną przestrzeń.
  • Odpowiedz