Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: Sami oczekujecie tradycyjnego rozkładu ról kobiet i mężczyzn w społeczeństwie i kiedy dochodzi do takiego traktowania kobiet i samców, to też wam przeszkadza :))))) wy chyba po prostu chcielibyście, żeby kobiety zniknęły z tego świata xD
  • Odpowiedz
  • 407
Sami oczekujecie tradycyjnego rozkładu ról kobiet i mężczyzn w społeczeństwie i kiedy dochodzi do takiego traktowania kobiet i samców, to też wam przeszkadza :))))) wy chyba po prostu chcielibyście, żeby kobiety zniknęły z tego świata xD


@Mamaboss: musisz byc babą żeby takie wnioski wysnuc
  • Odpowiedz
@Mamaboss: @Machos Wyklopki po prostu mają dużo wspólnego z tymi "feminazistkami" na które tak narzekają

Z jednej strony kobieta ma być konserwatywna, słuchać się męża, gotować mu, chcieć gromadkę dzieci, ubierać się seksownie i kobieco...
Ale z drugiej strony kobieta ma też pracować, dorzucać się do rachunków w kwocie co najmniej 50%, nie ubierać się wyzywająco i nie być księżniczką o którą się zabiega

Takie kobiety Schrodingera, z jednej strony konserwatywne,
  • Odpowiedz
@niochland: Tak, nic nowego xD niszczenie ich światopoglądu nazywają trollowaniem, a prawda jest taka, że żadna z nas nie ma ochoty robić za służkę dla swojego partnera, bo albo dajemy sobie radę same lub na świecie jest mnóstwo facetów, którzy umieją pomóc w domu i przy dzieciach, dlaczego więc miałybyśmy się wiązać z wykopowymi przegrywami z mentalnością rodem z 19 wieku? xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: "Sami oczekujecie tradycyjnego rozkładu ról kobiet i mężczyzn w społeczeństwie"
Czyli że mężczyzne się oskarża, a kobietę broni? To jest tradycja, tak
?

Myślałem, że jak chlop babę leje, to jest bardziej tradycyjny podział ról.

PS. Czym się zajmujesz, że od rana masz wene do trollowania na wykopie?XD
  • Odpowiedz
@rad_kop: idąc waszym tokiem rozumowania to kobieta przecież nie jest jednostką samodzielnie myślącą, więc należy jej się współczucie, bo takie zachowania zapewne pojawiły się u niej po byciu zdeprawowanym przez samca :)))) podobno przecież kobieta przejmuje poglądy od mężczyzny z którym sypia :))

Dzisiaj tak wcześnie rozpoczęłam zmianę z agencji PR :))) mam kilka spraw do załatwienia później, więc muszę już teraz pracować :))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: "Dzisiaj tak wcześnie rozpoczęłam zmianę z agencji PR :))) mam kilka spraw do załatwienia później, więc muszę już teraz pracować :))"

Ech... Zazdroszczę. Przynajmniej ci płacą za takie pisanie pierdół.
Ja to.za darmoszke pisze, żeby móc się uzewnetrznic ^^
  • Odpowiedz
  • 12
@Mamaboss

@Pan_Slon: Sami oczekujecie tradycyjnego rozkładu ról kobiet i mężczyzn w społeczeństwie i kiedy dochodzi do takiego traktowania kobiet i samców, to też wam przeszkadza :))))) wy chyba po prostu chcielibyście, żeby kobiety zniknęły z tego świata xD


Udało ci się napisać komentarz równie głupi, co tym kobietom ze stron dla debili. Gratulacje.
  • Odpowiedz
sami na takie coś pozwalacie, a potem się żalicie.


@Machos: Znów wina mężczyzn, nowość. Może ubezwłasnowolnijmy te kobiety jak za nic nie są w stanie ponieść odpowiedzialności?
  • Odpowiedz