Wpis z mikrobloga

Sami oczekujecie tradycyjnego rozkładu ról kobiet i mężczyzn w społeczeństwie i kiedy dochodzi do takiego traktowania kobiet i samców, to też wam przeszkadza :))))) wy chyba po prostu chcielibyście, żeby kobiety zniknęły z tego świata xD


@Mamaboss: Może ty.
Sami oczekujecie tradycyjnego rozkładu ról kobiet i mężczyzn w społeczeństwie i kiedy dochodzi do takiego traktowania kobiet i samców, to też wam przeszkadza :)))))


@Mamaboss: Jak bardzo trzeba nie mieć pojęcia i być ignorantem, żeby takie debilne wnioski wysnuć?
@jfrost: Niejedna dziewczyna z siłowni by was pobiła w tężyźnie fizycznej i sorry, ale Twój argument jest już tak oklepany i słaby, że szkoda słów xD ile razy się wnosi lodówkę na 4 piętro? Raz-dwa razy w życiu? Poza tym ja mieszkam w domu i od wnoszenia są specjalne serwisy ;) w Skandynawii nierzadko spotkasz kobiety pracującą w takich serwisach więc swoj argument o lodowce czy oponie możesz sobie wsadzić głęboko
Poza tym ja mieszkam w domu i od wnoszenia są specjalne serwisy ;)


@Mamaboss: czyli nie potrzebujesz mężczyzn, ale mieszkasz w domu, który na 99% budowali mężczyźni, a jak będziesz chciała do tego domu wnieść lodówkę, to zadzwonisz po specjalny serwis, w którym pracują mężczyźni, następnie wejdziesz na portal ze śmiesznymi obrazkami stworzony przez mężczyzn, żeby napisać jak to pan wnoszący lodówkę gapił się w Twój dekolt i jak to w
@jfrost: Ja Ci już powiedziałam co o tym sądzę. To, że Polsza jest jak zwykle w tyle to nic nowego, ale mieszkałam jakiś czas w Skandynawii i tam widok kobiety-mechanik, czy ogółem kobiety wykonującej zawód fizyczny/techniczny nie był czymś niezwykłym xD Macie się za lepszych, się zastanawiam tylko skąd wam się to wzięło. Ty mojego domu nie budowałeś, więc waź chłopaku ;)
Niejedna dziewczyna z siłowni by was pobiła w tężyźnie fizycznej


@Mamaboss: nawet mam taką koks typiarę na siłowni, na którą chodzę (tbh to nie czuję się gorszy i obrażony z tego powodu, nawet szanuję, niech robi to co lubi, #!$%@?), tymczasem przewaga facetów nad laskami jest na porządku dziennym i w Polsce jest ona wręcz prawnie zapisana, gdzie kobiety mają wymóg podnosić mniejszy ciężar, chryste panie co za tępe stworzenie z
@rsnbl: Ale to wy się uważacie za lepszych i w ogóle za półbogów silniejszych w każdej sferze życia xD ja nigdzie nie napisałam, że ogół kobiet jest lepszy od samców, zacznij czytać ze zrozumieniem xD na siłownie chodzi może 5% całego społeczeństwa? A z tego co widziałam ostatnio będąc w Polsze to, że przewaga samców jest z nadwagą lub otyłością :))
@Pan_Slon była być może była biedna, więc miała prawo zabić dziecko - zajebista logika. A potem wrzuci taka jedna z drugą zdjęcie ze swoim Brajankiem na Facebooka. Ciekawe jak syn by się poczuł, gdyby dowiedział, że jak mama straci pracę to może rozważać morderstwo.
A z tego co widziałam ostatnio będąc w Polsze to, że przewaga samców jest z nadwagą lub otyłością :))


@Mamaboss: a masz na to statystyki, czy dowód anegdotyczny? I dlaczego te wszystkie śmieszne fatshamingi, bodypositivity dotyczą tylko kobiet, a facetów to się za to #!$%@??

Ale to wy się uważacie za lepszych i w ogóle za półbogów silniejszych w każdej sferze życia xD


No tak oczywiście i dlatego przecież walczymy o
@jfrost: nie, zebym bialorycerzyl ale tych wszystkich mezczyzn o ktorych piszesz prawdopodobnie wychowaly i uksztaltowaly glownie kobiety. ogolnie podzial mezczyzni sa lepsi a kobiety gorsze jest #!$%@? xd po prostu facetow ciagnie bardziej do prac z przedmiotami a kobiety do prac z ludzmi xd i tyle
@rsnbl: A czy ja gdziekolwiek napisałam o parytetach? Ja też jestem przeciwko xD umiejętności i doświadczenie są dla mnie decydującą sprawą, nie zależy mi czy to kobieta czy facet jeśli chodzi o zysk :)) i ja też tępię grubasów - damskich jak i męskich. Z tym, że te męskie dalej myślą, że są zajebiste xD