Wpis z mikrobloga

Jako, że dzisiaj po raz pierwszy w zyciu zostalalem zapytany czy jestem gejem po tym jak w wieku 23 lat powiedzialem kolezance ze nigdy nie bylem w związku nasuwa mi sie reflekcja o tym jak bardzo kobiety nie rozumieją perspektywy męskiej.

Główną różnicą jest to, że kobieta zawsze może sobie kogos znalesc (oczywiscie wciąz pozostaje pytanie czy to jest ktos kto jej sie podoba) i poziom totalnego 0 atencji jest absolutnie nie do wyobrażenia.
Jeżeli jestes średnio atrakcyjną kobietą zakladasz ig/fb od dziecka dostajesz polubienia i komentarze simpow w dmach ze jestes piekna i czy chcesz sie spotkac. W szkole studiach pracy nie musisz nic robic bo chlopy same podchodza i do ciebie zagaduja. To samo na ulicy choc oczywiscie rzadziej. W ostatecznosci sa portale randkowe gdzie znalezienie sobie kogos zajmie z miesiac czasu.
Nie raz juz doswiadczylem ze laski przekladaja swoje doswiadczenia na męzczyzn myslac ze maja dokladnie tak samo i dlatego ktos kto ma 20+ lat i nigdy nie byl w zwiazku jest postrzegany jako dziwak bo jak to mozliwe przy takiej ilosci opcji cos z nim musi byc nie tak :o
#blackpill
  • 34
@Efff1: nie tylko kobiety tego nie są w stanie pojąć ale też starsze pokolenia.
Mój ojciec obserwuje mnie dziesiątki lat a za cholerę nie jest w stanie pojąć czym jest samotność i odrzucenie.
Dla jego pokolenia żeby być samotnym to trzeba być psycholem na poziomie Freddiego Kruegera, więc skoro jestem sam to jedynym wytłumaczeniem jest że jestem Fredddim Kruegerem.
@DzazesOrozes: Od wykopków akurat kilka dostałam, ale nikt nie napisał, że jestem piękna i chce się spotkać xD Np. wrzuciłam wpis, że szukam towarzyszy na spierdotripy, podałam konkretny region, to odezwały się osoby mieszkające kilkaset kilometrów ode mnie. Dostałam też wiadomości od dwóch wykopków, którzy udawali miłych, a jak weszłam na ich profile, to się okazało, że są frustratami piszącymi o "p0lkach". Odezwał się też nawiedzony szur, boję się takich ludzi.
@Ardeo: Na końcu tego zdania było "xD", co oznacza, że było napisane pół żartem, pół serio. Bo OP napisał o instagramie i fb, a subOP zapytał o wykop.

Kobiety...


Wyżej jeden mirek napisał, że wykopki tak reagują, bo nie jestem piękna - dlaczego mu nie napisałeś "mężczyźni..."? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@choochoomotherfucker: to tak po 1
Ig/fb chyba nie trzeba byc geniuszem zeby zauwazyc ze dziewczyny mają z reguly x razy wiecej follow od chlopow. Przy 500+ masz naprawde calkiem sporo propozycji w dmach co tez wielokrotnie widzialem u kolezanek. Inna sprawa czy zamieszczasz swoje zdjecia.

2. Oczywiscie ze są dziewczyny ktore nie moga sobie nikogo znalesc tylko roznica polega na tym ze zazwyczaj niewiele z tym faktem robia (ile znasz dziewczyn
@Efff1: 1. Na fb mam swoje zdjęcia i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś wysłał taką albo podobną wiadomość. Na żywo też nikt nigdy nie zagadał.

ile znasz dziewczyn które same zagaduja do chlopow

Teraz wyobraz sobie, ze robilyby to od lat z 0 rezultatem


2. Parafrazując jednego mema: of course I know her, it's me ( ͡° ͜ʖ ͡°) Frustracja nie jest żadnym rozwiązaniem, po