Wpis z mikrobloga

wykopki mówią, że Anastazja została zgwałcona "na własne życzenie", a na drugi dzień opłakują jakiegoś patusa, który się zachlał/zaćpał NA WŁASNE ŻYCZENIE


@Zoyav: a nie mowia przypadkiem, ze podjela ryzykowane decyzje ktorych efekt latwo bylo przewidziec? Bo to ogromna roznica, ale nie pasuje do narracji.
No i czy ktos pisze, ze to niesprawiedliwe czy ze menel jest ofiara? xD ktos pisze, ze chlanie wody i branie nitro to symbol wolnosci i
@Zoyav: kto ma wątpliwości że major się zachlał na własne życzenie? Bo ja nie widziałem takich wiadomości.

Widziałem natomiast mnóstwo wiadomości p0lek mówiących że nie trzeba zamykać drzwi na noc bo złodziej i tak nie ma prawa cię napaść.
@KwasneJablko

a ty caly wykop traktujesz jako jeden byt. Beka z ciebie


Wisi mi Suchodolski i ta p0lka ale "wykop to nie jedna osoba" to #!$%@? jakich mało.
Widać po gorących i plusach w komentarzach czym żyje społeczność i jakie zdecydowana większość tutaj ma upodobania. To że jedna osoba skrytykuje famemma nie zmienia faktu że "wykopki kochają" patogale. To że kilka osób nie interesuje Suchodolski czy p0lka nie zmienia faktu że od