Wpis z mikrobloga

@PanAlbert jak pizzeria przez ostatnie lata zachęcała do jedzenia ze znajomymi to w czym problem?


@DzikiBomber: Kolejny enteligent, a jak biedronka zachęcała do kupowania piwa w promocji weź 24 zapłać za 12, to po promocji nadal płacisz tylko za połowę, no bo przecież kiedyś pozwalali xD

Serio, nie sądziłem, że jest tak wielu ludzi, którzy potrafią złodziejstwo wytłumaczyć wszystkim co się da xD
Policja musi mieć niezłą polewkę słysząc codziennie takie
@malinq: filozof się znalazł xDD

Jakbyś coś temu światu dawał, a nie tylko brał, to byś zrozumiał. Najlepiej kraść "bo nie wykryjo" i jeszcze być z tego dumnym xDD


to jest ten mindset. Piwo w klepie zakupi, bo to rzecz. Ale abonamentów i patowalk już nie będzie opłacał, bo to nie jest namacalne, wiec to nie jest kradzież. xDD


@Kolarzino: Nie wiem co robili twoi rodzice w czasie kiedy trzeba
Początkowo Netflix sam zachęcał do dzielenia się hasłem do konta. Ster dziady i dzieci mogą nie wiedzieć co było 6 lat temu


@rybak17: Początkowo restauracje próbujące zdobyć klientów proponują zniżki, promocje itp. itd. Potem masz prawo nadal płacić mniej prawda? no bo kiedyś tak byłooooo xD

Dasz takiemu raz coś za darmo to ci chałupę obrobi bo raz dałeś za free xD
Czyli początkowo mogę jeść pizzę ze znajomymi a później tylko jedna na głowę?


@rybak17: Czyli za każdym razem jesz zgodnie z regulaminem promocji, jeśli regulamin się zmienia to niestety musisz się dostosować do nowego albo nie korzystać. Ale Ty wolisz kraść i powoływać się na stary regulamin? xD

Powołaj się jeszcze na swojego dziadka co kiedyś jadł za darmo w zakładowej stołówce, a Ty teraz musisz płacić - złodziejeeee xD
@PanAlbert: Nie wiem o jakiej promocji piszesz, Netflix nie miał promocji w swojej ofercie, zachęcał do dzielenia się hasłem za pomocą konta na Twitterze.

Osobiście nie chce kraść bo nie ma czego. Filmy i seriale z logo "Netfilx" to w większości gnioty. Pojawiła się też duża konkurencja.

Czyli za każdym razem jesz zgodnie z regulaminem promocji, jeśli regulamin się zmienia to niestety musisz się dostosować do nowego albo nie korzystać. Ale
Netflix nie miał promocji w swojej ofercie, zachęcał do dzielenia się hasłem za pomocą konta na Twitterze.


@rybak17: A teraz już nie zachęca, a wręcz oficjalnie informuje, że dzielenie konta jest niezgodne z regulaminem, więc albo się z tym zgadzasz albo nie i bon voyage.

Wielu jest tutaj niedojrzałych ludzi, którzy zamiast przyjąć do wiadomości, że regulamin usługi się zmienia to wolą płakać i straszyć, że będą korzystać z torrentów, a