Wpis z mikrobloga

Ja miałem rzeczywiście konto rodzinne za granicą wraz ze swoją najbliższą rodziną, wykupiona możliwość oglądania na 2 tv. Netflix tego nie rozumie, więc poszedł downgrade, a ja nie zamierzam więcej korzystać xD papa.
brak dowodu na to, że ludzie którzy korzystają nielegalnie kupiliby konto przeczy temu działaniu


@malinq: jakby piractwo nie istniało to część tych ludzi zaczęłoby korzystać z legalnych źródeł. Nie wiem ile procent, ale nie wierze, że 100% piratów przestanie oglądać seriale/filmy, słuchać muzyki czy grać w gry.
Nie wiem ile procent, ale nie wierze, że 100% piratów przestanie oglądać seriale/filmy, słuchać muzyki czy grać w gry.


@zackson: nie interesuje mnie twoja wiara, to twoja sprawa.
@gorzki99 jak ktoś miał konto z osobą której nawet nie znał, no to słabo i to przyznaje. Tylko ja o tym, że masz konto ze znajomym bądź rodzina z którą nie musisz mieszkać.
Tylko ja o tym, że masz konto ze znajomym bądź rodzina z którą nie musisz mieszkać.


@uriel_ck: To juz nalezaloby przeczytac regulamin. Takie cos znalazlem na jakies stronce:

"Zgodnie z regulaminem zarejestrowanymi użytkownikami serwisu Netflix mogą zostać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z serwisu tylko pod nadzorem dorosłych. Serwis Netflix oraz wszelkie treści, do których dostęp następuje przy jego użyciu, są przeznaczone wyłącznie do niekomercyjnego użytku
@gorzki99: Tak, wejdę w dyskusję i postaram się wytłumaczyć: wydaje mi się, że ten post na Twitterze "Sharing a password is caring" dotyczył współdzielenia z każdym. No bo przecież tłumacząc to na polski to jakby współdzielenia HASŁA, nie konta. A hasło można wpisać gdzie się chce. Może to trochę dziwna interpretacja, ale oni się na tym wybili, i wydaje mi się, że gdzieś widziałem w necie, jak w którymś swoim serialu
Tak, wejdę w dyskusję


@PhiLiXer: Alez smialo. Zapraszam. Merytoryczna dyskusja zawsze mile widziana :)

Wierzysz kazdej reklamie? Nasz rzad postepuje podobnie: oglasza cos na TT, FB czy tam w tv i juz mysli ze to jest dzialajace prawo.

Ale tak to nie dziala. Reklama reklama - ale regulamin regulaminem. A ten jest dosc jasny co nie?

Pamietaj ze nikt nie zadba o Ciebie lepiej niz Ty sam. Moc prawna ma raczej
@gorzki99:

Ale tak to nie dziala. Reklama reklama - ale regulamin regulaminem. A ten jest dosc jasny co nie?


Pamietaj ze nikt nie zadba o Ciebie lepiej niz Ty sam. Moc prawna ma raczej regulamin a nie reklama.<

Zgadzam się, po prostu tylko oni zabronili czegoś, co było jedną z głównych cech tego serwisu, to na czym się wybili. To z czym się najbardziej kojarzyli (już po epoce wypożyczania przez nich
Piracę? Tak, nie ukrywam tego, ale zawsze staram się wpierać mniejszych deweloperów. No np. moją pasją jest fotografia, potrzebuję Photoshopa i Lightrooma - pół biedy, gdyby były w starym modelu sprzedawania, czyli kup raz na zawsze. Ale subskrypcja? W takiej cenie na miesiąc…


@PhiLiXer: Miras. 20-30 lat temu piracilem na potege. Po prostu nie bylo mnie stac a rodzicow tez nie.Powiedzialem wtedy sobie ze jak mnie bedzie sstac to kupie. I
Miras. 20-30 lat temu piracilem na potege. Po prostu nie bylo mnie stac a rodzicow tez nie.Powiedzialem wtedy sobie ze jak mnie bedzie sstac to kupie. I terz oprocz dosc pokaznej biblioteki steam mam pokazna biblioteke na gog. To c kiedys piracilem mam kupione.

Kazdy chce dostac zapate za swoja prace. A powie Ci wiecej. Od czasu do czasu zainsaluje se jakas DARMOWA gierke na telefonie. I jak gierk mi sie spodoba