Wpis z mikrobloga

@wszystkieNazwyZajete: to nie jest kwestia Polski, na calym swiecie takie "drobne" zlodziejstwo na rzecz tworcow kontentu lub softu dzieje się masowo, zobacz sobie na niemieckie statystyki torrentow na tle świata. Myslisz, że Polacy pierwsi odkryli, ze konto netflixa mozna podzielić z obcą osobą? Myślisz, że zachodni studenci kupują licencje na Autocada, Protela, Photoshopa, jakieś oryginalne atlasy medyczne

Ludziki ktorzy w tym wątku hejtują "netfliksowe zlodziejstwo" są załośnie obłudni, kilka postów wyżej
weź mi wytlumacz jak prostemu chłopu: w jaki sposób kradł jak Netflix dał możliwość dzielenia się kontem. Czyli jak kupię samochód i pożyczę go mamie, to mama jest "złodziejem p0laczkiem"?


@uriel_ck: A czy w regulaminie bylo ze mozez udostepnic mamie? Jak z nia mieszkasz? A czy w regulaminie bylo ze mozesz udostepiac kolesiowi ktorego nie znasz? Wiec gdze nie rozumiesz?

Typowe p0laki sa typowe. Szkoda mojego czasu zeby odpowiedzec wszystkim z
Sami promowali dzielenie kont


@Hanussen: K%$#@#$ baranie - W GOSPODARSTWIE DOMOWYM. czy nie?
Powiem CI tak - caly ten watek potwierdza to co ja mowilem od dawna - polskie spoleczenstwo trza zaorac.

A teraz jeszcze widzimy ze oskarki to najwiekszy wrzod. Bo nie wmowisz mi ze netflixa biora mohery.
@visas: NiE! NIE PLACISZ! CENA ZA SUBSKRYPCJE JEST X! A JAK PLACISZ X/4 TO ZNACZY ZE TNIESZ W #!$%@? I OKRADASZ USLUGODAWCE. Juz lepiej idz piracic przynajmniej nie bedziesz im serwerow obciazal!
@gorzki99 Zdajesz sobie sprawę, że wprowadzono nowe zasady czy dalej zgrywasz dzbana, bo nie sądzę, że ktoś może być aż tak głupi? Sami promowali dzielenie kont i jednak zmienili zdanie więc klient głosuje portfelem, ale widzę że dla tak zakompleksionego polaczka to zbyt trudne. Przez takich jak ty paradoksalnie się zgadzam, należy zaorać to społeczeństwo bo szlag mnie trafia jak czytam coś takiego.
@Hanussen: Tak po prawdzie to we dupie mam czy zmienii czy nie. Mnie interesuje jedno:
Jesli zasada wspoldzielenia byla tak opisana ze dotyczy "gospodarrstwa" a zlodzieje ja "rozszerzyli" to sa zlodiejami - i zadne fikolki teg nie zmienia.

Jesli natomiast bylo powiedziane ze mozna wspoldzielic z kazdym to netfix tutaj jest debilem.

NIe wiem jak bylo i nie chce mi soe szukac. Wiec moze mi wytlumaczyz jak bylo?
Zawsze mozna bylo