Wpis z mikrobloga

@wszystkieNazwyZajete: oh czyli trzeba rozszerzyc repertuar zlodziejstwa zaraz obok pobierania zasilkow ktorych nie powinnismy brać, wychodzenia w pracy na fajke, kupowania pomidorów bez galązek, przegladania internetów z adblokami, uzywania zamiennych tonerow, wpisywnia do cv rzeczy ktore umiemy raczej słabo, ogladania rtv bez oplaconego abonamentu, utajenie dochodu z krypto w pit, gigabajty filmów lub muzyki na dyskach, kupowanie podrobek, brak zaplaconego podatku od drogiego prezentu, piracki system operacyjny lub inne oprogramowanie, jedzonko
@niebadzogrem z tego co czytałem co zablokowali możliwość logowania na telewizorach, przez przeglądarkę powinno działać więc awaryjnie możesz próbować przez hdmi podłączyć lapka
@visas Też mnie to wkurza takie podejście. Do tej pory sobie przeklejałem kody kreskowe z czekoladek Merci na jakieś wiertarki i wkrętarki, płaciłem te 20 zł o było ok. teraz nagle się #!$%@? w sklepie. nie rozumiem
@chris_june no tak, bo kradzież fizycznego towaru = płacenie mniej za gówniany film po którego obejrzeniu Netflix nic nie straci XD

idąc tym tropem ludzie z argentyny powinni być aresztowani np podróżując do USA. w końcu płacą tam mniej niż Amerykanin, powinni odpowiadać finansowo XD
@visas No to mówię właśnie. Zgadzam się z tobą. też mnie wkurza, że za jakieś gówno wkrętarki firmy Parkside, które w ogóle moim zdaniem nie są warte swojej ceny tyle sobie wołają. Dlatego właśnie robię ich w CH*JA na tych kodach kreskowych, bo uważam, że dobrze, że i tak coś zapłacę, a taka wielka firma jak OBI, czy tam inny Leroy i tak nic nie straci i powinien się cieszyć, że w