Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: pytam kiedy po lewica i inni co byli za zamykaniem ludzi w domach, za paszportami, za zamknięciem szpitali i przychodzi wstaną i przeprosza wszystkie rodziny za nadmiarowe zgony.
W przypadku tych pan jest mi smutno, ze do tego doszło i chce wiedzieć czyja jest to wina. A jak słyszałem wypowiedz dyrektora szpitala , ze oni nie będą usuwać ciąży, znacY wykonać aborcji to jest to wina lekarzy i szpitala.
Zarzucali
A to nie czasem pis rządził w czasie pandemii? Już nie pamiętam


@siekieromotyka: a kto ramie w ramie z nim glosowal i dodatkowo nawoływał do większych ograniczeń niż pis od pewnego momentu? Juz nie pamiętam. A nie czekaj oni walczyli o otwarcie biznesow, walczyli z propozycja pasportow kovidowych jak i robili strajki jak strajk kobiet aby pis nie zamknal szpitali i ograniczył możliwości spotkania się z lekarzem face to face.

A
@Gozd aha czyli to nie wina tych co rządzą, mają większość parlamentarna i prezydenta - pełnię władzy - to nie oni są odpowiedzialni tylko ci co siedzą obok?

Jak ktoś cie pobije to też winny jest jego sąsiad czy on?

Przecież głosy opozycji nie mają znaczenia. Pis ma większość parlamentarna, a długopis wszystko podpisuje. To pis rządzi od 8 lat i za wszystko odpowiada.

Możesz robić fikołki ile wlezie. Faktów nie zmienisz.
przecież to konfa i kościół katolicki byłi za nadmiarowymi zgonami, za tym żeby nie brać "śmiercionek", bo są robione z abortowanych płodów, żeby nie zamykać kościołów, że plandemia, że spisek itp.


@PrankmeisterXD: co ty pierniczysz, jakis idota powiedział coś o płodach i będziesz to powtarzal. Konfa byla za nie przyjmowaniem nieprzebadanych dokladnie preparatów na covid jak i nie ograniczaniem wolności obywateli przez rzad

o, może teraz mi powiesz że lewica otwierała
wszystko co napisałeś wprowadził PiS bo to oni byli u władzy


@Cernold: a oni glosowali ramie w ramie z pisem i byli za tym. To ich stawia w tej samej linii i jeszcze gorszej sytuacji.
A po twoim komentarzu wnioskować konna, ze jak jest rzad to nie potrzeba opozycja bo nie ona rządzi o nic jie zrobi.
aha czyli to nie wina tych co rządzą, mają większość parlamentarna i prezydenta - pełnię władzy - to nie oni są odpowiedzialni tylko ci co siedzą obok?


@Sarza01: sa tak samo winni. Jakos na inne marsze mogli chodzić do mazurka na 50 mogli pójść ale walczyć o zdrowie i życie obywateli jakos nie, znaczy mieli to w dupie. A ci z nich co glosowali za ograniczeniami sa jeszcze bardziej winni gdybyeraz
nie jeśli próbujesz się stawiać na piedestale moralnym


@gnt_1: Oświeć mnie do którego zdanie napisałeś to przeczące "nie" - bo niby wiem o co Ci chodzi (i nadal się z tym kłócę), ale ni cholery nie potrafię zrobić z tego sensownej odpowiedzi na to co napisałem:

1. I rozumiem, że to jest najważniejszy problem tej sprawy?

2. Mimo wszystko, nie jest to większym #!$%@?ństwem niż bycie politycznym i obyczajowym powodem tychże