Wpis z mikrobloga

#streetwear #modameska #modadamska #ubierajsiezwykopem #logikarozowychpaskow I tak ubrane i wyglądające #rozowepaski mówią, że chłopcy ubierają się źle i każdy wygląda tak samo XDDDDDDDD Beka z julek bez totalnie nawet żadnego cienia własnego gustu i zdania, ta spodnie wyglądają jak kostium groźnego więźnie w pewnej części Taxi gdzie mu nalali wody do skafandra
Cztero0404 - #streetwear #modameska #modadamska #ubierajsiezwykopem #logikarozowychpa...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-06-13_105154_www.youtube.com

Pobierz
  • 61
ak, a jak jakaś założy coś bardziej ładnego, to zaraz "sama się prosiła o gwałt" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: Ale wiesz, że jest coś pomiędzy workiem, a świeceniem dupskiem?

A chodzenie bez stanika. Serio? Co w tym dziwnego? Połowa populacji ma piersi i nie uważam, że powinna je zakrywać bo druga połowa populacji ma problemy z kontrolowaniem popędu. (W sensie zakrywać stanikiem, bo bluzkę to wypada
@Pucio-pucio_96: Już napisałem, ale powtórzę. Tu nie chodzi oto, że jest to coś ''dziwnego'', ale oto iż duża część lasek mówi, że ubierają się ''dla siebie'' nie ubierając się dla siebie. Pierwotny sens mojego wypisu dotyczył hipokryzji i tego, że nie możesz mówić iż wszyscy ubierają się tak samo jeśli sama to robisz.
@eyehategod

boomerem jesteś

Czyli topowo, brak argumentu = jesteś boomerem i sklej dziurę. Chyba komuś nadepnąłem na styl
@AlienFromWenus: No właśnie problem w tym, że nie. Bo męski ''biust'' oraz damski znacznie się różni oraz ma inną rolę i to same kobiety takowy najczęściej seksualizują używając go jako ''broni na mężczyzn'' kiedy im to pasuje.

i brak szacunku do siebie xD

xD to jest co najwyżej, że wkładasz mi w usta rzeczy których nie napisałem przez całą wypowiedź. Absolutnie nigdzie nie napisałem, że kobiety które nie noszą stanika się
Ej ale wiecie, że one nie ubierają się dla was? A chodzenie bez stanika. Serio? Co w tym dziwnego?


@Pucio-pucio_96: no dla mnie to dziwne jak taka julka ubiera bardzo szerokie spodnie, żeby nie być postrzegana jako obiekt seksualny, a jednocześnie ma ubrany top, w którym prześwitują jej cyce i suty xD

Zresztą w sumie mam to w dupie dopóki mogę się gapić z ostracyzmem na taką ladacznicę.
@Pucio-pucio_96: Już nie można na żaden temat opinii wyrazić xD najlepiej siedzieć cicho i gadać o pogodzie. Można pogodzić się z tym że jest moda którą lubią dzieciaki, ale jednocześnie uważać że niektóre rzeczy są śmieszne, jak właśnie bardzo szerokie spodnie, lub dzwony które jak dla mnie mogłyby zniknąć z historii. ALE OK BOOMER

I to pisze laska która przed chwilą skomentowała typka w rurkach że faceci ci się w takich
@Szalom: Przecież tamten typek się ze mną nie zgodził. I to jest ok. Ja tylko napisałam, że dla mnie mało męsko. Różnica jest spora bo ja go nie wyśmiałam tylko chciałam doradzić. Tutaj OP ewidentnie kpi z JuLeK, bo takie nastolatki są takie zabawne, a jeszcze jakiś inny typ uważa, że takie młode laski mają chodzić w legginsach żeby można było patrzeć na ich tyłki XDDDDDDDD Bo kiedyś to było i
@damienbudzik: Ale dziewczyny nie ubierają szerokich spodni, żeby nie być postrzegane jako obiekt seksualny. Kobiety idąc ulicą ogólnie nie chcą być postrzegane jako obiekty seksualne. A szczególnie nastolatki totalnie o tym nie myślą. To że wam odbija jak widzicie kawałek kobiecego (albo dziewczęcego co jest fuj) ciała, jest mega słabe.