Wpis z mikrobloga

#streetwear #modameska #modadamska #ubierajsiezwykopem #logikarozowychpaskow I tak ubrane i wyglądające #rozowepaski mówią, że chłopcy ubierają się źle i każdy wygląda tak samo XDDDDDDDD Beka z julek bez totalnie nawet żadnego cienia własnego gustu i zdania, ta spodnie wyglądają jak kostium groźnego więźnie w pewnej części Taxi gdzie mu nalali wody do skafandra
Cztero0404 - #streetwear #modameska #modadamska #ubierajsiezwykopem #logikarozowychpa...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-06-13_105154_www.youtube.com

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Cztero0404: NIe trzeba bylo zaznaczac niczego bo kazda z nich wyglada jakby musiala zalozyc ciuchy po swoim starszym bracie albo chlopaku bo jej wlasne ktos ukradl przed chwila jak poszly sie kapac w jeziorze.

Ktos niedawno pisale ze zal mu obecnych nastolatkow ze nie maja na co popatrzec u swoich rowniesniczek. I ja sie z tym zgadzam. My starsi to chociaz pamietamy mode na legginsy i jeansy rurki/skinny pieknie opinajace posladki.
  • Odpowiedz
  • 2
@pieczony_szczur_z_ogniska: Też żeby nie było uważam, że szerokie spodnie mogą bardzo w porządku wyglądać, ale niestety większość nie nosi nawet szerokich a po prostu za duże jeszcze lepiej często za duże męskie ponieważ to jest modne wmawiając sobie jak to zajebiście niby nie wygląda kiedy wygląda tak naprawdę tragicznie. Gdyby facet założył w ten sposób spodnie jak ta laska na zdjęciu usłyszałby, że wygląda jak fleja zwykła a jak laska takie
  • Odpowiedz
  • 6
@pieczony_szczur_z_ogniska: Mnie turbo śmieszy przede wszystkim to poczucie tego w #rozowepaski jak niby zajebiście się one nie ubierają wyśmiewając się z mężczyzn, że nie umieją się ubrać oraz, że każdy z nas niby tak samo wygląda. To nie nosiłem dzwony zimą szorując po błocie pośniegowym a później tak siedziałem w szkole/na uczelni przez godzin kilka.
  • Odpowiedz
  • 9
@pieczony_szczur_z_ogniska: To słynne ''ok boomer'' pada dokładnie za każdym razem kiedy ktoś nie posiada argumentów na obronienie swoich racji. Jakoś przez 8-10 lat brak kieszeni im nie przeszkadzał, mało tego duża cześć lasek potrafi się ubierać normalnie nawet zachowując w tym modne trendy. Dla mnie najlepszy czas modowo to był tak 2012-2015 bo najpierw był ten czas mody kolorowe spodnie, galaxy, snapbacki, hip-hop, dresiarstwo nawet, kolorowe rzeczy a później było tumblr
  • Odpowiedz
@Cztero0404: No i te laski co sie dobrze ubieraja zgarniaja cala atencje i za nimi sie chlopacy ogladaja. I nie wspomnielismy jeszcze o bialych meskich koszulach do garnituru noszonych na zwykla koszulke co robia dziewczyny czesto w porach letnich xD Ktora totalnie nie pasuje do stylizacji ale pewnie tak ma byc bo ma sie wyrozniac xD

Dla mnie 2016-2019 a szczyt to byl 2017 i moda na chokery. Tak szybko przeminela
  • Odpowiedz
  • 5
@Pucio-pucio_96: Mi nie chodziło o seksualizowanie broń boże ich a dość dużą hipokryzję którą się wykazują a to jest znaczna różnica. Jakby nie możesz być laską wyglądającą jak 3/4 innych i mówić, że wszyscy faceci wyglądają tak samo. @pieczony_szczur_z_ogniska Chociaż ma rację laski nawet w ten aseksualny sposób ubierają się bo to jest modne żeby zwrócić na siebie uwagę nawet jeśli nie męską to koleżanek. Panie Pieczony one się nie uważają
  • Odpowiedz
  • 2
@AlienFromWenus: To akurat jest jedno wielkie dość często powielane kłamstwo, podobnie jak ta żenująca narracja o za krótkich spódniczkach dotycząca gwałtu. Po pierwsze jeśli chcesz się ubrać inaczej to nie jest absolutnie żaden problem no chyba, że dla kogoś sklepy kończą się na berszce. Po drugie te ''ładne rzeczy'' które laski noszą to w większości jest ciężka seksualizacja a duża część z nich robi to dla atencji, osobiście znam laski które
  • Odpowiedz
  • 2
@hansschrodinger: Tylko, że najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to iż duża część z nich nosi dzwony z górą od legginsów, kolarki, obcisłe sukienki które są tak szyte, że 1/3 cyca na wierzchu i cały brzuch, chodzenie bez stanika, stringi wystające. No sorry, ale to jest tak jakby ktoś całe życie żył w sprzeczności
  • Odpowiedz