Wpis z mikrobloga

Zdrowe podejście do blackpilla:
- przeczytanie i przyjęcie do wiadomości, że pewne cechy fizyczne w jakimś stopniu determinują sukces życiowy
- stwierdzenie, że w sumie już byłeś tego świadomy
- na tym etapie zdrowe podejście do blackpilla się kończy

Chore podejście do blackpilla:
- stworzenie sobie kółka wzajemnej adoracji wokół anatomii mordy xDDD
- postowanie 10 razy dziennie wysrywów o mokebe i p0lkach
- pisanie gównianego komentarza i kończenie go słowem natura
- wymyślanie przeliczników wzrostu/mordy/szerokości barków/obwodu nadgarstków.
- wpędzanie facetów w kompleksy, budując narrację, jakoby 2m koleś z 10 milionami na koncie był reprezentatywnym przypadkiem, albo że jeśli nie należą do promila społeczeństwa to są nic nie warci

Do wszystkich, którzy zaraz zaczną mi pisać, że "PRZECIEŻ TY SIĘ NIE ZNASZ BO BADANIA!!!!1". Problemem nie są naukowe badania dotyczące fizycznej atrakcyjności potencjalnego partnera, tylko to, że przegrywy przerobiły cały koncept pigułek na swój obraz i podobieństwo, tworząc toksyczną religię.

#przegryw #blackpill #zwiazki #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #logikarozowychpaskow #heheszki #neuropa #bekazpodludzi
  • 50
  • Odpowiedz
@archubuntu: blackpill to taka karykatura pewnych odłamów feminizmu. Feministki są wiekuiście uciskane przez świat i ludzi bo urodziły się kobietami, blackpillowcy są uciskani bo zakola i geometria szczęki.
  • Odpowiedz
@archubuntu: atrakcyjność fizyczna jest mierzalna czy Ci się to podoba czy nie. I że wszystkich pigułek blakcpill najlepiej opisuje rzeczywistość i schematy według których działają ludzie
  • Odpowiedz
  • 16
atrakcyjność fizyczna jest mierzalna czy Ci się to podoba czy nie.


@Panter91: No fajnie, tylko przykład Roksany Węgiel i jej super przystojnego chłopa, pokazał, jak wygląda to wasze mierzenie atrakcyjności w praktyce i jest to typowe dorabianie sobie teorii po fakcie.

- atrakcyjna laska nie poleciała na mega atrakcyjnego kolesia
pigularze: On nie był atrakcyjny. Miał złe proporcje twarzy i za gęste brwi. BlackPill POTWIERDZONY!!1

- atrakcyjna laska leci na
  • Odpowiedz
@archubuntu: ja bym dała jeszcze wyśmiewanie i obrażanie facetów, którzy mają różowe, od cucków i frajerów, bo są, nieraz szczęśliwi, w związku z jedną a nie zdradzają jej z kim popadnie czy nie zmieniają na następną po miesiącu czy dwóch, bo przecież "ona jest ruzofom i garzda sie giedyź póździ na innom gałonź wienc ty terz mósisz"
  • Odpowiedz
  • 20
wiesz o tym, że istnieje coś takiego jak związek dla korzyści i oni mogą nawet nie uprawiać seksu?


@Panter91: Problem w tym, że jedynym powodem, dla którego wyciągasz ten argument jest fakt, że traktujesz BlackPill jako dogmat (bo przecież nie nie wiesz o ich relacji), przez co choćby hipotetyczne obalenie BlackPilla jest technicznie niemożliwe.

Jak chłop brzydki a laska ładna, to powiecie, że pewnie wysoki. Jak nie wysoki to stwierdzicie, że
  • Odpowiedz
@archubuntu: Mam 170 cm i zarabiam minimalną, prawie 30 lat samotności. Te szczegółowe wyliczenia też są potrzebne bo ludzie potrafią porównać moją lub podobną sytuacje do przystojnego aktora miliardera lub po prostu programistę 15k, którzy też są niezbyt wysocy albo nazywają ludzi przeciętnych 180 cm, nie wysokimi, którzy mimo swojego niewielkiego wzrostu sobie radzą. itp. itp.
  • Odpowiedz
@archubuntu:

No fajnie, tylko przykład Roksany Węgiel i jej super przystojnego chłopa, pokazał, jak wygląda to wasze mierzenie atrakcyjności w praktyce i jest to typowe dorabianie sobie teorii po fakcie.


Zdjęcie jej chłopa sprzed paru lat w załączniku, geny ma dobre, choć ostatnio się spasł. Dodatkowo typ ma coś koło 190 cm? Czyli dwa główne czynniki, o których mówi BP, aparycja i wzrost, się zgadzają. Następnym razem przed zesraniem się polecam
F.....a - @archubuntu: 
No fajnie, tylko przykład Roksany Węgiel i jej super przystoj...

źródło: kevin mglej

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 21
@Feniks_Alfa: Aha, czyli poleciała na niego w tym momencie bo dobrze wyglądał na zdjęciu 5 lat temu, 10 kg temu i 3 cm zakoli mniej temu. Ładny fikołek, zrób jeszcze jednego xDDD

Czyli nadal typowe, blackpillowe dorabianie teorii po fakcie. Gdybyś zobaczył jego obecne zdjęcie bez kontekstu (nawet wiedząc ile ma wzrostu) to uznałbyś, że nie ma opcji, że koleś jest w stanie wyrwać coś więcej niż 5/10 bo przecież nadwaga/zakola/kartoflany
archubuntu - @Feniks_Alfa: Aha, czyli poleciała na niego w tym momencie bo dobrze wyg...

źródło: comment_1673520609MPqfHvaOOsqmOll0f8MVaW

Pobierz
  • Odpowiedz
@archubuntu: po pierwsze blackpill to syf i nie jest prawdą. Blackpill to nie jest proste "wygląd wpływ na rzeczywistość" tylko tak jak tutaj wiele osób pisze blackpill "definiuje całe twoje życie". To jest głupie podejście. Podam przykład niedawno ogarnąłem sobie prawo jazdy, jeździłem na kursach choć się stresowałem, uczyłem się i zdałem. Gdzie tu ma ogromny wpływ mój wygląd? Jak proporcje mojej mordy wpływają na to czym zdam czy nie. Gdybym
  • Odpowiedz
@archubuntu: Nie chce mi się całości komentować ale przypominam, że na każdego takiego Kevina, który jest wzrostakiem i ma firmę w branży z której może skorzystać jego partnerka przypadają setki albo tysiące niskich, przeciętnych gości, którzy są całe życie samotni i traktowani przez kobiety gorzej niż bezdomny pies.
  • Odpowiedz
@archubuntu: nawet w kontekście relacji damsko-męskich nie do końca blackpill ma rację. Mam znajomego, który dosłownie wygląda gorzej jak te niektóre mordy które czasem widziałem na tagu. Chudy, pryszczaty, w sumie z charakteru też trochę "#!$%@?", a normalnie ma kontakty z laskami, wozi się z nimi, zapraszają go do siebie. Jedyny powód czemu nie może ruszyć z tematem to to, że on nawet nie zaczyna działać.
  • Odpowiedz