Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego każdy atakuje energetyki i przypisuje im demoniczne skutki zdrowotne?

Skład nie jest bardziej niezdrowy od przeciętnego napoju Cola, Fanta, Mountain Dew, Caprio itd, a to tylko 500ml (a nie jak inni piją po 2L Coli dziennie).

Na mnie Monster działa jak lekarstwo na wszystko (dosłownie).

Skupienie, humor, nastrój, kreatywność, motywacja, libido, wszystko po kilkaset procent w górę.
Ból głowy? Zmęczenie? Znikają w kilkanaście minut!

Prozdrowotna kofeina, tauryna, inozytol, żeń-szeń, l-winian l karnityny — dosłownie eliksir życia!

#monster #energetyki #napoje #takaprawda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego każdy atakuje energetyki i przypisuj...

źródło: received-211507861823006

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Na mnie Monster działa jak lekarstwo na wszystko (dosłownie).


Skupienie, humor, nastrój, kreatywność, motywacja, libido, wszystko po kilkaset procent w górę.

Ból głowy? Zmęczenie? Znikają w kilkanaście minut!


@mirko_anonim: ćpuny i alkoholicy tez tak mówią.
  • Odpowiedz
Na mnie Monster działa jak lekarstwo na wszystko (dosłownie).


Skupienie, humor, nastrój, kreatywność, motywacja, libido, wszystko po kilkaset procent w górę.

Ból głowy? Zmęczenie? Znikają w kilkanaście minut!


@mirko_anonim: xDDDDDDD
Na mnie narkotyki działają jak lekarstwo na wsyzstko (dosłownie).
Skupienie, humor, nastrój, kreatywność, motywacja, libido, wszystko po kilkaset procent w górę.
Ból głowy? Zmęczenie? Znikają w kilkanaście minut! A przy okazji mam później śmieszne obrazki przed oczami i jest fajnie
  • Odpowiedz
Skupienie, humor, nastrój, kreatywność, motywacja


@mirko_anonim: OP powinien wyginać do psychologa, sprawdzić czy nie ma ADHD. Tak działają leki na ADHD (stymulanty), a tak się składa, że kofeina to też stymulant xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja osobiście nie piję, ale prawda jest taka, że też nie widzę tam nic strasznego w składzie, a powszechna jest opinia jak to niby takie napoje są bardzo niezdrowe. Kofeinę i tak spożywam w kawie i herbacie, taurynę też czasem suplementuję, zresztą występuje ona normalnie w pożywieniu i jest bardzo korzystna dla organizmu. Jedynie do cukru, czy syropu glukozowego można by się przyczepić, ale to dotyczy praktycznie wszystkich gotowych napojów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: z mojej strony mogę dodać, że piłem energetyki przez 5 lat regularnie. Codziennie po 1 na tygodniu pomijając weekedny. Puszki 0.5L, czyli w ciągu miesiąca wypijałem około 10L i tak przez 5 lat.

Żadnych konkretnych zmian zdrowotnych nie zauważyłem, po tym czasie przestałem je pić, bo uznałem że szkoda mi na to wydawać pieniądze. (około 100zł miesiąc)

Nie pije już 8 miesięcy, w tym czasie może ze 3 razy sobie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > >@mirko_anonim: OP powinien wyginać do psychologa, sprawdzić czy nie ma ADHD. Tak działają leki na ADHD (stymulanty), a tak się składa, że kofeina to też stymulant xD

@FrauWolf:

Na mnie działa identycznie kawa, ale nie wiązałbym tego z adhd tylko z wycieczeniem organizmu, te objawy które op wypisał to są oznaki tego że w organizmie dzieje się coś złego, a kawa to wszystko po prostu albo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zawsze mnie to zastanawiało jak te energetyki działają, bo na mnie nic. Piłem to kiedyś przed sesją, to nic nie pomogło, tak samo mogłem pójść spać, zresztą po kawie też nie mam przypływu energii. Jedyne co to mi chyba wypłukało elektrolity bo skurcze mnie łapały w łydkach.
  • Odpowiedz
zawsze mnie to zastanawiało jak te energetyki działają, bo na mnie nic.


@Kotdog: Jest olbrzymia różnica między czymkolwiek a Monsterem - na mnie wszelkie inne nie działają a Monster wow. Ale ten główny czarno-zielony, pozostałe mniej, Zero prawie wcale
  • Odpowiedz
Dlaczego każdy atakuje energetyki i przypisuje im demoniczne skutki zdrowotne?


@mirko_anonim: Nie każdy. Te napoje są niezdrowe z oczywistych względów, o czym tu dyskutować?
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Aż tak się nie znam ale jedną prawidłowość zauważyłem - kawa i wszystkie energetyki ogólnie nie działają, ALE jeśli jest kombinacja tauryna + inozytol to już tak.
  • Odpowiedz