Wpis z mikrobloga

Znajomy będzie otwierał lody rzemieślnicze we Wrocławiu i można to poprowadzić w dwóch opcjach: tanie lody dla lokalnych albo wszystko naturalne bez konserwantów, wyrabiane na miejscu, bardziej pod turystów

Jaka cena za 1 gałkę byłaby najlepsza? Tak żeby było wiadomo że to lepsza jakość i można było kogoś zaprosić bez obaw
#firma #wroclaw #jedzenie71
Pobierz ewolucja_myszowatych - Znajomy będzie otwierał lody rzemieślnicze we Wrocławiu i możn...
źródło: zestaw krasnal cytrynowy 2

Ankieta

  • 6.99 zł 38.6% (2361)
  • 8.99 zł 9.7% (595)
  • 11.99 zł 2.9% (178)
  • 14.99 zł 1.7% (106)
  • 17.99 zł 47.1% (2882)

Oddanych głosów: 6122

  • 164
@ewolucja_myszowatych: W ubiegły weekend byłem w lodziarni prowadzonej przez Włocha z Sycylii. Lody oczywiście domowej roboty, bardzo smaczne, podobno jakaś tam jego rodzinna receptura. Sam wszystko ogarnia - od produkcji, przez sprzedaż. Ludzi w lokalu sporo, wybór smaków ogromny. Targetem są lokalsi. Z tego co wiem to fajnie mu się kręci biznesik. Gałka po 4 zł.

Niektórych w gastronomii totalnie #!$%@?ło. Chcieli by się dorobić jak Kulczyk na jakiejś małej budce
@ewolucja_myszowatych: u mnie w Siemianowicach są dwie dobre lodziarnie "swojskie" czy jak kto tam zwał "rzemieślnicze", w obu miejscach cena 5zł/gałkę, w Górkach Wielkich, Brennej i Skoczowie w dobrej i znanej cukierni Bajka, gałka kosztuje 4.50.
Zwracam uwagę, że byle lody Koral czy Zielona bUdka na patyku, w rożku kosztują w sklepie od 2 do 3 zł i jest to często więcej w gramaturze niż jedna gałka. No chyba że turyści
@ewolucja_myszowatych: Jeśli loda będzie robić atrakcyjna kobieta, połknie, i pozwoli przy tym trochę poświntuszyć to uważam, że 17,99 będzie uczciwą ceną. Pod warunkiem, oczywiście, że zrobi to z rzemieślniczym pietyzmem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)