Wpis z mikrobloga

Znajomy będzie otwierał lody rzemieślnicze we Wrocławiu i można to poprowadzić w dwóch opcjach: tanie lody dla lokalnych albo wszystko naturalne bez konserwantów, wyrabiane na miejscu, bardziej pod turystów

Jaka cena za 1 gałkę byłaby najlepsza? Tak żeby było wiadomo że to lepsza jakość i można było kogoś zaprosić bez obaw
#firma #wroclaw #jedzenie71
Pobierz ewolucja_myszowatych - Znajomy będzie otwierał lody rzemieślnicze we Wrocławiu i możn...
źródło: zestaw krasnal cytrynowy 2

Ankieta

  • 6.99 zł 38.6% (2361)
  • 8.99 zł 9.7% (595)
  • 11.99 zł 2.9% (178)
  • 14.99 zł 1.7% (106)
  • 17.99 zł 47.1% (2882)

Oddanych głosów: 6122

  • 164
@ewolucja_myszowatych: BYZNESMEN LODZIARZ JAK SIE O CENE LODÓW PYTA NA WYKOPIE A NIE LICZY MOZLIWE KOSZTA TAK ZEBY WYCHODZIĆ NA PLUS RAZEM Z ANALIZA KONKURENCJI. 80 gram (typowa gałka w takich miejscach) za 7zł to już jest grubo #!$%@?ła cena. W istnych u mnie jakiś czas temu można było za 7zł mieć spokojnie dwie gałki łącznie 160g i każdy sobie to cenił i były kolejki. Wzrosła cena, klientela powiedziała papa bo
słyszę lody rzemieślnicze to jest dla mnie sygnal, żeby ominąć ten lokal.


@wanghoi: To jest jak z miniaturkami na YouTube z otwartymi gębami. Wszyscy mówią, że to żenada, a jednak statystyki pokazują, że z taką masz więcej wyświetleń.
Disco polo też niby nikt nie słucha...
@ewolucja_myszowatych to gdzie można zdobyć czeladnika albo mistrza w robieniu lodów? Bo chyba żeby coś nazwać rzemiosłem to trzeba mieć na to dokument potwierdzający umiejętności. Tylko czekać aż wszyscy zaczną sobie stawiać inż. przed nazwiskiem nie będąc inżynierem
Tak się składa ze moja ex pracowała i wiem jakie macie utargi odklejeńcy, co by chcieli ROI +100% macie biznes z praktycznie zerowym ryzykiem bo nawet w słabą pogode mozecie wywalic studenta na godzinowce z pracy i koniec tematu. A dla wykopu - pozwalajcie dalej na jechanie wam i innych po portfelach przez takie hieny.