Wpis z mikrobloga

#modameska #niebieskiepaski

Weźcie mi wytłumaczcie gdzie tu logika.
Każdy się nabija z koszuli z krótkim rękawem, że to wiocha, a w każdym sklepie z odzieżą męską są tylko koszule z krótkim i ewentualnie jakieś garniturowe z długim.
Szukam lnianej koszuli, takiej luźnej na teraz żeby nosić i wszędzie są z krótkim rękawem. To jednak to jest obciach czy nie?
davidero69 - #modameska #niebieskiepaski 

Weźcie mi wytłumaczcie gdzie tu logika.
Ka...

źródło: Lniana-koszulka-z-d%C5%82ugim-r%C4%99kawem-bluzki-m%C4%99ska-bawe%C5%82niana_3-image

Pobierz
  • 71
@davidero69: Najważniejsze, żeby tobie się podobało i było wygodnie. Co innego jakieś oficjalne sytuacje typu spotkanie biznesowe czy wesele, ale na co dzień najlepiej nosić się po swojemu i nie słuchać nienawistników. Nawet jak się jakiś modowy purysta spruje, że to taki element garderoby to obciach, albo nie powinno się łączyć takich kolorów itd. Tak właśnie myślę anon.
@davidero69: ludziom się coś miesza, chodzi tylko o to że krótkiego rękawa do marynarki nie zakładamy, bez marynarki spokojnie można nosić.
Czemu więc do marynarki tylko długi? Bo koszula oprócz funkcji wizualnych ma pełnić funkcję izolacji ciała od marynarki, dla tego też rękawy koszuli muszą być dłuższe od rękawów marynarki.
Weźcie mi wytłumaczcie gdzie tu logika.


@davidero69: no właśnie zacznijmy od tego, że mamy tu do czynienia z brakiem logiki, jeżeli w 2023 roku ktoś nadal się sugeruje opinią ludzi, którzy po prostu lubią się czepiać i #!$%@?ć do innych o byle gówno. Nawet o to, że ktoś ma na sobie kawał jakiejś szmaty z krótkim rękawem, a nie długim.

Ludzie sobie wkręcili jakieś dziwne wizje i wartości w głowach i