Wpis z mikrobloga

jakies zycie towarzyskie


@Invisiblinio: zajebiste życie towarzyskie. Zawsze marzyłem o #!$%@? się o 5 rano z kolegami na środku drogi. Ahh, jak ja mam źle, mogłem dostać w ryja na ulicy xD
@Alpha_Male:

A Ty celowo pominąłeś ten szczegół, gdzie uderzył w nich autobusem na samym początku i tym samym eskalował całą sytuację? Możemy się tylko domyślać, ale istnieje duża doza prawdopodobieństwa, że gdyby tego nie zrobił, to nikt do jego szoferki by się nie chciał dostać?


XD

Nie wjechał na chodnik,
na przystanku są informacje by nie stać przy krawędzi chodnika - takie same informacje są na peronach przy dworcach kolejowych.

Jak
Ile jeszcze typ bez wyroku ma siedzieć w więzieniu za to, że patusy taranujące drogę chciały go pobić i odjechał?


@Bunch:

tyle ile się siedzi za zabójstwo z premedytacją + usiłowanie kolejnego zabójstwa, ale polaczki janusze prawa ofc nie ogarniają tego konceptu xD
Wszyscy, którzy usprawiedliwiają kierowcę, bo "spanikował" i "nikt nie wie, jak zachowałby się na jego miejscu" - ok, ale to nie był normik zastępujący wujka w pracy, tylko dorosły człowiek wykonujący odpowiedzialny zawód - od tego, jak się w nim sprawdza, zależy zdrowie i życie wielu innych ludzi. Rozumiem, że generał na wojnie albo pilot samolotu też mają prawo się "po ludzku" zestresować i zachować zupełnie nieracjonalnie, popełniając błąd, który może kosztować
@Ogau: xD
dobrze wiesz, ze sa gorsze rzeczy. Jesteś żałośnie zafiksowany i naprawdę chory z nienawiści. Powinieneś sie leczyc, na patusiarstwo tez, bo jest duzo wieksze od inby na ulicy
@Bunch: bo w tym kraju można zabijać na drodze tylko stare baby a nie dzieciorobów w młodym wieku () wielkiego Tomasza Hajto jakoś żaden wykopek nie śmiał nazywać mordercą
@serniczek_z_rodzynkami:
O czym Ty mówisz w ogóle, jaki chodnik, jakie manewry, jaki krawężnik? Nie wiem czy widziałeś nagranie, jeśli nie to polecam się zapoznać, jest w tym wątku wcześniej, sam wrzucałem.

Byli na ulicy, ale jakie to ma znaczenie? To już można każdego, kto stoi (albo się bije, albo tańczy) na ulicy rozjeżdżać albo potrącać? Czy tylko patusów? A jak ktoś się potknął i leży na ulicy to można przejechać, bo
wielkiego Tomasza Hajto jakoś żaden wykopek nie śmiał nazywać mordercą


@Turahk: chyba żyjesz w innej rzeczywistości bo często są wrzutki na niego
Fajna wybiórcza ślepota u ciebie
google > przypominam że hajto wykop