Wpis z mikrobloga

hahaha, bardzo umiejętnie pominąłeś jeden istotny fakt, że to pierw kierowca autobusu wbił się w tłum niczym taran i celowo ich potrącił, próbując spychac z drogi jak bydło


dodaj jeszcze ten mały szczegol


@deepblue_: chyba zaszło nieporozumienie, bo cały czas o tym piszę :)
  • Odpowiedz
@hu-nows: gadasz takie głupoty że aż nie wiadomo do czego się w pierwszej kolejności odnieść. Widzisz grupę patusów, zaczynają Ci szturmować na autobus i było widać na nagraniach jak prawie udało im się wejść do środka (to była kwestia czasu aż by im się udało gdyby autobus stał) ale nie, według Ciebie chłop ma stać i czekać na służby a najlepiej dać się zadźgać jakimś patusom. No ale ma czekać na
  • Odpowiedz
@Bunch: Moim zdaniem była w tym jego wina, ale nie o tym. Chore jest to, że zaraz miną 2 lata jak facet siedzi w areszcie bez wyroku. Coś takiego nie powinno się wydarzyć.
  • Odpowiedz
@hu-nows: super że na chłodno zza komputerka oceniles co chłop mógł zrobić w bardzo stresującej sytuacji w której się znalazł, w sytuacji podczas której nie masz czasu i możliwości na zastanawianie się co najlepiej teraz zrobić. Dziękujemy wykopowy ekspercie.
  • Odpowiedz
@Sisal: nie wiem skąd bierzesz informacje. To ja mógłbym postąpić podobnie i napisać, że szkoda klawiatury na takiego śmiecia jak ty ale nie napiszę, spróbuję ci wytłumaczyć.
Ta kobieta próbowała rozdzielić ludzi bijących się. Sama próba pokazuje ze chciała zrobić coś dobrego. Niestety przypłaciła to życiem. Więc nawet jeśli miała jakiś zarys patusowy to na chwilę przed śmiercią chciała zrobić coś dobrego.
  • Odpowiedz
Mogl czekac w pojezdzie na przyjazd sluzb ktore wezwal,

kierowca zawodowy powinien wiedziec jak sie zachowac,


@hu-nows: ja #!$%@?, jakie bzdury xD

Przecież te patusy otwierały mu już drzwi. Miał czekać, aż go w najlepszym przypadku pobiją?

Powiesz mi który kurs na kierowcę ma szerokie szkolenie z bycia napadniętym przez bandę sebixów?

Napadnięty człowiek uciekał, jak najszybciej to było możliwe i ja się wcale mu nie dziwię. Pewnie większość z nas
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: Policja ma obowiązek reagować jak się obywatele napyerdalają na środku jezdni więc ten policjant czy ci się to podoba czy nie zostałby de facto wciągnięty w konflikt patusów tak samo jak tamten kierowca. To są postronne osoby wykonujące swoją pracę, którym #!$%@? życie, bo patusy miały jakieś swoje porachunki, a znając życie to się pewnie pobili nie wiele po tym zdarzeniu z autobusem, bo w takich otoczeniach nie ma spokoju.
  • Odpowiedz
@hu-nows: dlaczego kierowca ma myśleć za patuske? Dlaczego ona nie musi myśleć a on musi?

#!$%@? cie?
Jezdnia jest dla pojazdów nie troglodytów, wlazła - liczyła się z konsekwencjami. Jeśli nie - to darwin jak zwykle wygrał. Gość czysty
  • Odpowiedz
@Ogau sam sprowadził na siebie tych patusow. Wystarczyło nie taranowac ich jak bydło przy użyciu autobusu. Jakby stanął sobie 20 metrów dalej i poczekał aż tłum się rozejdzie, to by dziś był na wolności i pewnie pluje sobie w brodę o to codziennie.

Najpierw zgrywa kozaka i #!$%@? się w tłum autobusem i potrąca ludzi, a potem om jejku stresumjomca sytuacja muszem umciekac
  • Odpowiedz
@hu-nows: hopie, sama baba sie targneła na życie, nikt normalny sie nie rzuca na droge a takie blokowanie utrudnia przyjazd/ przejazd sluzb ratunkowych.
  • Odpowiedz