Wpis z mikrobloga

Jak ja widze te grube baby na tych hulajnogach elektrycznych, to mnie krew zalewa xD zlazic z tych hulajnog I butowac, na zdrowie wam to wyjdzie a I spoleczenstwu bedzie lzej jak przestaniecie zajmowac tyle miejsca I zaczniecie byc w koncu uzyteczne xD na tych hulajnogach powinny byc montowane wagi I kamery, I jakby wykryly gruba babe, to od razu powinny kasowac z konta 3 dychy I sie blokowac, zeby taka nawet nie mogla ruszyc xD albo wlaczyc jakis tryb "manualny", zeby sobie mogly jezdzic, ale tylko przy odpychaniu sie noga, bez wsparcia silnika.

#przemyslenia #zdrowie
Returned - Jak ja widze te grube baby na tych hulajnogach elektrycznych, to mnie krew...

źródło: 1000_F_276555762_BdSiHceu1uqRWWtdnLDeH9EKzBt6TPcU

Pobierz
  • 82
Ja kiedyś widziałem jak taka jedna biegła na tramwaj. Jak się zmęczyła i przeszła do marszu, jej prędkość wcale nie zmalała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@saviola7: smiechłam
ogólnie nie mam nic do grubych, bo to naprawde opłacalne dla lasek, ale pamietam jak kiedys na studiach siedzialam na pustym korytarzu, i nagle zaczął się trząść, myslalam ze trzesienie ziemi
i zza rogu wybiegla wielka taka i przebiegła cały
  • 0
ogólnie nie mam nic do grubych, bo to naprawde opłacalne dla lasek


@Invisiblinio: nie ma czegos takiego jak gruba laska xD cos innego na "l" mozna za to uzyc I bedzie pasowalo xd I w czym to niby oplacalne xd
Szanse na gwalt masz masz mierne, prawie nieistniejace, a na porwanie to moze jakbys byla cos warta xd


@Returned: nie mówię o sobie
Jest dużo zaginionych lasek, 0%> to wciąż nie jest zero. Cały czas jakaś jest porywana do burdeli, ma dosypane coś do drinka w klubie, na wykopie nawet był temat że losową laske wykopka w biały dzień próbowano zgwałcić. Lepiej być grubym

No i w razie wypadku wolniej ciało