Wpis z mikrobloga

Jak ja widze te grube baby na tych hulajnogach elektrycznych, to mnie krew zalewa xD zlazic z tych hulajnog I butowac, na zdrowie wam to wyjdzie a I spoleczenstwu bedzie lzej jak przestaniecie zajmowac tyle miejsca I zaczniecie byc w koncu uzyteczne xD na tych hulajnogach powinny byc montowane wagi I kamery, I jakby wykryly gruba babe, to od razu powinny kasowac z konta 3 dychy I sie blokowac, zeby taka nawet nie mogla ruszyc xD albo wlaczyc jakis tryb "manualny", zeby sobie mogly jezdzic, ale tylko przy odpychaniu sie noga, bez wsparcia silnika.

#przemyslenia #zdrowie
Returned - Jak ja widze te grube baby na tych hulajnogach elektrycznych, to mnie krew...

źródło: 1000_F_276555762_BdSiHceu1uqRWWtdnLDeH9EKzBt6TPcU

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@oficjalniemartwa: czyzby pierwsza pani plus size w watku? XD obchodzi mnie, poniewaz zajmujecie qiecej miejsca w tloku/autobusie/pociagu/na lawkach. Zastawiacie chodniki I sie wleczecie jak sie czlowiek spieszy It'd. A to tylko wierzcholek gory lodow.
  • Odpowiedz
  • 18
@Nester86: no dobra, skoro juz przytoczyles to odpowiem. Gruby chlop wniesie Ci mebloscianke na 4 pietro albo I Ciebie jak zabalujesz za mocno na imprezie. W razie burdy gruby chlop pierwszy wskoczy na pole bitwy I bedzie robil za tanka I dpsa jednoczesnie. Polowe Waszych przeciwnikow sam rozniesie. A gruba baba? Pierwsza to wskoczy ale na qtasy Twoich przeciwnikow jak zobaczy, ze mozesz przegrac. Nie ma ani kondycji, ani sily,
  • Odpowiedz
@Returned bo tylko w tym kraju macie takie problemy co kto ubiera, ile waży, jakie ma zęby, kolor włosów, czy całuje jezuska w stópki co niedziele, czy kosi równo trawe, jaki ma samochód, ile zarabia i z kim sie zadaje. To są wasze wymyślone problemy z dupy, nic istotnego dla rozgarniętego człowieka. Tylko w #!$%@? zakompleksieni, niedowartosciowani ludzie #!$%@?ą się do cudzego wyglądu, a te dwa słowa opisują doskonale przeciętnego mieszkańca
  • Odpowiedz
ja sie hejtem brzydze. Jedynie zwrocilem uwage na pewien problem spoleczny.


@Returned: grubasy to problem, ale bez względu na płeć

Dlaczego skupiłeś się tylko na grubych babach, a nie dodałeś też grubych chłopów? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gadaj!
  • Odpowiedz