Wpis z mikrobloga

329 309 + 22 + 30 + 8 = 329 369

Miało być zbierane kwadracików. A wyszło niespodziewane zakończenie z telemarkiem w drzwi samochodu. To sobie skorzystałem z urlopu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ścieżki to zło. Jedziesz sobie elegancko ścieżką wzdłuż ogrodzenia szkoły. Nawet nie za szybko, bo ledwo pod 20 km/h. I to chyba ogrodzenie z boku mnie uśpiło lekko i nie zauważyłem, że w pewnym momencie jest luka z wyjazdem z rzeczonego parkingu. Pani, jak się okazało nauczycielka z tej szkoły, postanowiła wyjechac bez patrzenia, czy przypadkiem ścieżką ktoś nie jedzie. No i jechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Efektownie #!$%@? w jej nowiutkiego, bo zaledwie 2 dniowego suva ¯(ツ)/¯ o dziwo ja cały, bark lekko stłuczony. Rower w sumie też. Jedynie złamany uchwyt od nawigacji, lekkie otarcia, ale tyle ich już było że nawet nie wiem które są nowe xD po oględzinach w domu doszło jeszcze lekkie bicie koła, ale do ogarnięcia. To sobie chłop chłop pojeździł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel

Skrypt | Statystyki
  • 13
@Mr_Trabalski doktor mechanik stulejka dokonał oględzin. Nie jest źle, jak na przyjebke centralnie w drzwi samochodu ( ͡º ͜ʖ͡º) główka cała. I ramy i moja, chociaż z tą drugą może nie do końca w normie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oprócz szlifu nic nie widać. Koło poszło na serwis do sprawdzenia, bo jednak delikatnie biło. Nowy uchwyt do Karoo i okazja do dokładnego ogarnięcia
Pobierz
źródło: temp_file.png3469104565356266094
@StulejmanWielki: mi kiedyś w identycznym miejscu ktoś wjechał w tę bramę, a nie wyjeżdżał, na szczęście nie #!$%@?łem tylko od awaryjnego hamowania i omijania lekka gleba. Ogólnie chyba nie ma wątpliwości że ani by Ci baba nie wyjechała gdybyś jechał ulicą, ani mi dziad nie wjechał. Jedziesz taką ścieżką i są miejsca w mieście gdzie takie pułapki są co 200m, ale jedna z drugą łajza będzie pisać "gdybym jeździł na rowerze,
@cult_of_luna: No ja nie usprawiedliwiam, ale jednak lepiej robić infrastrukturę która wymusza uwagę i minimalizuje efekty popełnianych błędów. Każdy popełnia błędy. Takie skrzyżowania na których rower ma pierwszeństwo powinny wyglądać tak jak na zdjęciu które wrzuciłem. Zobacz też że tam przejazd jest odsunięty od zakrętu tak żeby ułatwić widoczność kierowcom a u nas często DDR przysuwa się do same ulicy. Tam gdzie OP miał wypadek widoczność była doskonała.

Tak samo jak