Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=NhTBDjlvsBs

To tak jeszcze raz na krótko, w temacie kobiecej ściany z dedykacją dla @Pozytywny_gosc oraz reszty z jego czarnopigułkowego bractwa:

U kobiety ściana zawsze JEST, nawet dla mega super lasek bo największą wartością kobiety jest zawsze jej młodość. Jeśli już skończyła 30-lat, to nawet jeśli będzie o siebie dbać i będzie nadal atrakcyjna to i tak nie wróci do swoich najlepszych lat a peak SMV będzie miała dawno za sobą, więc wybór kandydata będzie mocno ograniczony, bo większość facetów będzie celowała w młodsze.

Ściana u faceta? Też istnieje, ale jest wypadkową czyichś wyborów. Jak ktoś zmarnował życie na czytaniu o blackpillu, niewłaściwym podejściu do kobiet, życiowej wegetacji to rzeczywiście kiedyś sobie zda sprawę że był kompletnym kretynem xD

Jest takie powiedzenie - facet jest jak wino, im starszy tym lepszy. Warto sobie wziąć te słowa do serca i przestać simpować do 35-letnich lasek (niekoniecznie zbyt urodziwych). Trzeba znać swoją wartość i stale ją zwiększać.

PS. Jakby co to mam urlop, więc dlatego dzisiaj aktywnie na wykopie.

#redpill #blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 46
@Oskar_STS: Skoro tak to powiedz mi dlaczego pomimo tego że jestem normalny z wyglądu, ryj zwyczajny, wzrost przeciętny 180cm, mam normalnych znajomych, pracę, żadnych zaburzeń, fobii społecznych, itd itp etc to żadna kobieta nie chce ze mną nawet porozmawiać, nie mówiąc nawet o tym żeby wyszła w moim towarzystwie z domu (nawet nie wspominam o innych rzeczach) Mnie zghostowałaby nawet dmuchana lalka, o ch tu chodzi? ( ͡° ʖ̯
  • 1
Ta pani z nagrania ma chyba trochę więcej niż 30 lat. Tak mniej więcej drugie tyle. 30-latki, które znam mają się bardzo dobrze jeśli chodzi o powodzenie.


@whitepilled_: Ale zachowanie Katarzyny Figury to jednak lustrzane odbicie wielu polskich kobiet w różnym wieku.

Powodzenie, powodzeniem ja nie mówię że 30-letnie kobiety nie mogą być atrakcyjne, ja tylko uświadamiam że najlepsze lata mają za sobą i nie mogą nic z tym zrobić bo
  • 0
Skoro tak to powiedz mi dlaczego pomimo tego że jestem normalny z wyglądu, ryj zwyczajny, wzrost przeciętny 180cm, mam normalnych znajomych, pracę, żadnych zaburzeń, fobii społecznych, itd itp etc to żadna kobieta nie chce ze mną nawet porozmawiać, nie mówiąc nawet o tym żeby wyszła w moim towarzystwie z domu (nawet nie wspominam o innych rzeczach) Mnie zghostowałaby nawet dmuchana lalka, o ch tu chodzi? ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Oskar_STS: No i dlatego wraz z biegiem lat i utratą urody kobiety obniżają wymagania, zmieniają priorytety i "dają szansę" tym mniej atrakcyjnym facetom. W tym wieku przeciętne i zadbane kobiety często wciąż mogą przebierać w kandydatach do stabilizacji, a jeśli chodzi o relacje bez zobowiązań to mają do nich dostęp kilkoma kliknięciami na telefonie. Jeśli tak wygląda ściana kobiet, to uważam, że jest całkiem łagodna i przyjemna.
@Oskar_STS: Sciana u kobiet istnieje, ale to jest nic w porownaniu ze sciana w jaka wielu facetow przywali w wieku, powiedzmy, 35 lat (a niektorzy wczesniej). A z tym, ze facet 'im starszy tym lepszy' to jakis zart. Chcialbym, zeby tak bylo, a jak jest w rzeczywistosci? Zdecydowana wiekszosc mezczyzn jest najbardziej atrakcyjna fizycznie miedzy 20 a 30 rokiem zycia. Jak dodamy pieniadze/status, doswiadczenie zyciowe etc. to mozemy ewentualnie przesunac ten
@Oskar_STS: W zasadzie można ogólnie powiedzieć, że ludzie sami sobie stawiają tą ścianę. (Przez na przykład niezdrowy tryb życia, wegeowanie przed telewizorem/pc i przez ogólnie bierne życie w tej samej pracy przez x lat). Dla przykładu popatrzmy sobie na wygląd takiej Jennifer Lopez, czy polskiego Patryka2703. Ona ma ponad 50 lat, a on po 40 i wyglądają nie najgorzej, bo o siebie dbają. Dlatego #!$%@?ć blue i blackpill.
@Oskar_STS: nie chce mi się odpowiadać na twoje baity

Twoim autorytetem jest poseł wrocławski który najpierw głosił redpillowe farmazony a teraz założył kanał męski rozwód i kasuje na gruby hajs redpillakow rozwodowych xD

Specjalnie w swoich materiałach gada facetom bzdury żeby swoim redpillowym zachowaniem doprowadzili do rozwodu nawet całkiem udanego związku

Taki obraz waszych guru, każdy tylko patrzy żeby coś sprzedać i zarobić na frajerach. Czym to się różni od gościa
@Oskar_STS: Jeśli chodzi o relacje z rodzicami to poprawne, zarówno z matką jak i z ojcem. Byłem w jednym związku ze szlaufem który poleciał na mój samochód i ostatecznie mnie zdradził xD Poza tym kobiety nie chciały nawet na mnie patrzeć, ani w ogóle ze mną rozmawiać, tak mówiąc w skrócie bo nie sposób wymienić wszystkich kilkunastu "relacji" które kończyły się po 1 spotkaniu, albo kilkudziesięciu gdzie nawet mi nie odpisywały.
  • 1
Twoim autorytetem jest poseł wrocławski który najpierw głosił redpillowe farmazony a teraz założył kanał męski rozwód i kasuje na gruby hajs redpillakow rozwodowych xD


@Pozytywny_gosc: Gość zrobił dla mężczyzn więcej niż wszystkie blackpillowe dzbany z wykopu które doprowadzają mężczyzn do dperesji.

Większość tych facetów którym pomógł to mężczyźni którzy żyli dotychczas w bluepillowej bajce a Roman uświadama ich w jaki sposób byli wykorzystywani przez swoje małżonki. Ale co ja będę tłumaczył
  • 0
@Pozytywny_gosc: A czego życzy blackpillowiec? Żebyś był zdołowany, czuł się nietrakacyjny dla kobiet, żebyś mógł w razie czego powiedzieć " it's over" "tylko Blackpill". Udajecie tylko przyjaciół mężczyzn, a tak naprawdę waszym celem jest zniszczyć samoocenę facetów aby doprowadzić do wojny płci, skrajnych zachowań typu agresja w stronę kobiet, zachowań destrukcyjnych typu samobójstwa itp.

Już był taki jeden z USA - Elliott Rodger, co przez czytanie waszych bzdur narobił bardzo dużo
@Oskar_STS: Chyba pomyliles przyczyne ze skutkiem. Podejrzewam, ze zdecydowana wiekszosc ludzi trafia tutaj na skutek doswiadczen zyciowych, tego, ze im nie wychodzi z kobietami etc.. To raczej nie jest tak, ze nie maja kobiet, bo od lat siedza na wykopie i czytaja o blackpillu.
@Oskar_STS:

Celem blackpilla jest REALNA pomoc mężczyznom, a nie żerowanie na marzeniach i nadziei. Fakty są takie, że jeśli przeciętny facet chce zmaksymalizować swoje szanse na związek to:

1) Powinien jak najszybciej skorygować swoje wady wyglądu, jeśli to możliwe. Im relacja koszt - efekt jest korzystniejsza, tym bardziej istotne jest to, aby jak najszybciej dokonać takiej korekty. Facet powinien być świadomy, że powinien zdecydowanie przeciwdziałać przy pomocy farmakologii pierwszym oznakom łysienia
@Pozytywny_gosc

Hahaha znowu mylisz pojęcia xD Redpill rage to akceptacja natury kobiet czyli to że nie są to czarujące i pozbawione wad czy skrupułów istoty.

Ok, przez chwile może boleć ale większość facetów przechodzi to całkiem dobrze.

Natomiast niepowodzenie się z redpillem rage to jest właśnie jeden z objawów blackpilu, gdzie taki delikwent jak Rodger nadal nie mógł się z tym pogodzić że jakieś laski go odrzucały i że nie jest chadem